אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חדש מיאהו: Games Network, פלטפורמה למפתחי משחקים צילום מסך: Yahoo

חדש מיאהו: Games Network, פלטפורמה למפתחי משחקים

הפלטפורמה החדשה מאפשרת להפיץ משחקים, לחברם לרשתות חברתיות, לנטר את פעילות המשתמשים ותומכת בשירותי רכישה תוך כדי משחק. החברה תציע למפתחים קטנים לקבל שירותים אלה בחינם

20.03.2014, 15:16 | נמרוד צוק
יאהו השיקה אמש את Yahoo Games Network, פלטפורמה חדשה למפתחי משחקים במטרה לתפוס נתח משמעותי יותר מענף משחקי הפנאי. החברה מציעה חבילות הפצה, אותנטיקציה, מוניטציה, מדידת טראפיק, חיבור לרשתות חברתיות ושירותי תשתית נוספים. לטענת יאהו, משתמשי השירותים השונים של החברה כוללים קהל של 800 מיליון גיימרים, בהם 400 מיליון דרך פלטפורמות מובייל.

קראו עוד בכלכליסט

הפלטפורמה מיועדת גם למפתחים שמעוניינים להציב את המשחקים שלהם באתרים אחרים, כאשר יאהו גובה 5% ל-30% מההכנסות. לעומת זאת, מפתחים קטנים או כאלה שיציגו את המוצר שלהם אצל יאהו בלעדית יזכו לקבל את שירותי הפלטפורמה בחינם.

שירות המשחקים החדש של יאהו, Games Network, צילום מסך: Yahoo שירות המשחקים החדש של יאהו, Games Network | צילום מסך: Yahoo שירות המשחקים החדש של יאהו, Games Network, צילום מסך: Yahoo

השירותים שניתנים למפתחים במסגרת הפלטפורמה כוללים כלי אנליטיקס שמספק נתונים שונים על פעילות המשתמשים במשחק, מערכת ייעודית למשחקים מקוונים שאמורה לעמוד בעומסים גדולים ופתאומיים, שירות למסחר וירטואלי וכלי בשם Sitebox, שעוזר ליצור במהירות משחקי פייסבוק ולארוז משחקים להפעלה עצמאית באתרים אחרים.

בנוסף, יאהו השיקה אתמול גרסה מחודשת לאתר המשחקים שלה, Yahoo Games, שאמורה לעבוד עתה טוב יותר על כל הפלטפורמות, מהדפדפן שבמחשב האישי ועד אנדרואיד ו-iOS. אל המשחקים הותיקים של החברה, כמו יאהו פוקר ויאהו בינגו היא מצטרפת כותרים חדשים, בהם KingsRoad, בינגו בלינגו, ו-Vegas World.

החברה הצהירה כי היא עובדת עם שורה של מפתחות ומפיצות משחקים כגון דרימוורקס, Rumble Entertainment, נאמקו, פלייטיקה ו-SGN כדי לפתח משחקים נוספים על גבי הפלטפורמה החדשה.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות