אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
גיבורי על, הגרסה הפחות טראגית

PLAY

גיבורי על, הגרסה הפחות טראגית

סיפורי הרקע של באטמן, סופרמן וספיידרמן מקבלים טוויסט מפתיע ב-8 ביט, הסבתא הכי מגניבה באינסטגרם, תחרות בין חתולים של מכולות שכונתיות בניו יורק ומי יודע לרקוד כמו כריסטופר ווקן

20.03.2014, 19:12 | נמרוד צוק

1. דוד של ספיידרמן, מה קרה לך?

איך היה מתחיל הסיפור של באטמן, סופרמן וספיידרמן בעולם קצת יותר ריאליסטי, שבו האיש העשיר ביותר בגותהם סיטי לעולם לא יסתובב בלי שומרי ראש בסמטה חשוכה ומוכת פשע?

2. זה לא הגיל

זוהי בטי סימפסון. היא בת 83, היא נלחמת במחלת הסרטן, יש לה יותר מ-320 אלף עוקבים באינסטגרם - והיא כפי הנראה הסבתא הכי קולית באינטרנט. ריספקט.

סבתאגרם סבתאגרם סבתאגרם

3. כל מכולת צריכה חתול

כמעט לכל אחת מחנויות המכולת הקטנות בניו יורק יש חתול מקומי משלה, שדואג לשמור על מצרכי המזון יקרי הערך או לפחות לשדרג את האווירה. תחנת הרדיו WNYC החליטה לערוך תחרות צילומים מבוססת הצבעת גולשים כדי לקבוע מי הוא המוצלח ביותר מביניהם.

אנחנו אהבנו את חתול האננס אנחנו אהבנו את חתול האננס אנחנו אהבנו את חתול האננס

4. מסיבת אסיד

מה עשתה הבחורה הזו כשאמא שלה הציקה לה כמה פעמים יותר מדי בנוגע לכביסה שלה? תכנתה את מתקן השגיאות בטלפון שלה כך שכל פעם שתנסה לכתוב "בגדים מלוכלכים" הוא ישנה את זה ל"אסיד". זו התוצאה.

רמת טרולינג: מאסטרית רמת טרולינג: מאסטרית רמת טרולינג: מאסטרית

5. לזוז כמו ווקן

כריסטופר ווקן הוא לא רק שחקן משובח אלא גם רקדן לא רע בכלל. המאש-אפ הבא, של סצינות ריקוד כמעט מכל סרט אפשרי בהשתתפותו, יעזור לכם לתרגל כמה צעדים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות