אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
האם פייסבוק תתחיל לשלם מסים בישראל?

שבוע טכנולוגי

האם פייסבוק תתחיל לשלם מסים בישראל?

הרשת החברתית ממנה מנכ"לית למערך המכירות שלה בארץ, גוגל חושפת גרסת אנדרואיד לשעונים חכמים, רשות המאגר הביומטרי מפעילה אותו ללא בדיקות אבטחה ומה חשב סטיב ג'ובס על שוק הטלוויזיות. סיכום שבוע בעולם הטכנולוגיה

21.03.2014, 11:11 | ניצן סדן
לפייסבוק יש מנכ"לית בישראל. אולי עכשיו היא תשלם פה גם מסים

הרשת החברתית לא משלמת כיום מע"מ ומס הכנסה בישראל, למרות שהיא מוכרת פרסומות למפרסמים ישראלים. כעת, עם הקמת מרכז בישראל ומינויה של עדי סופר תאני לעמוד בראשו הטענה שלה לפטור בגלל בסיס פעילות בארה"ב עשויה להיחלש.

עדי סופר תאני עדי סופר תאני עדי סופר תאני

גוגל נכנסת לשוק המחשוב הלביש ומציגה שעונים חכמים מתקדמים

שעון ה-Moto360 של מוטורולה שעון ה-Moto360 של מוטורולה שעון ה-Moto360 של מוטורולה

זוג השעונים החכמים הראשונים שהוצגו הם מבית LG ומוטורולה. אלו המכשירים הראשונים שנחשפו ומריצים את אנדרואיד Wear - גרסה מיוחדת של מערכת ההפעלה שנועדה למוצרי מחשוב לביש. המחיר והמפרט עדיין אינם ידועים.

האם יש פרצות במאגר הביומטרי? משרד הפנים כלל לא בדק

התנועה לזכויות דיגיטליות גילתה בדו"ח של רשות המאגר הביומטרי סעיף מטריד, לפיו פיילוט הפרויקט החל ללא סקרי סיכונים או מבחני עמידות. התנועה פנתה לשר הפנים והזהירה: הנתונים שנאספו ממאות אלפי ישראלים אינם מאובטחים.

סטיב ג'ובס, זמן קצר לפני מותו: "טלוויזיות הן עסק איום ונורא"

טלוויזיית אפל? לא, תודה. ג טלוויזיית אפל? לא, תודה. ג'ובס | צילום: רויטרס טלוויזיית אפל? לא, תודה. ג

מנכ"ל אפל לשעבר כינס את 100 העובדים הבכירים בחברה זמן קצר לפני שיצא לחופשת מחלה ממנה לא שב. במהלך המפגש, טען שמכירת טלוויזיות לא משתלמת. כך, לפי ספר חדש שעוסק בענקית הטכנולוגיה בעידן שלאחר מות מייסדה.

מייסד Waze מוביל השקעה בחברה לשיתוף זיכויים מחנויות

החברה מאפשרת למשתמשים לסרוק זיכוי שקיבלו ממותגים כאדידס, פוקס, איקאה ואחרים ולמכור אותו. מייסדי החברה טוענים ש-20% מהזיכויים שמקבלים צרכנים אינם מנוצלים - ושמכירתם תועיל גם לבעליהם וגם לחנויות.

פאלו אלטו נטוורקס קונה את סייברה ב-220 מיליון דולר

שוק הסייבר ממשיך להתחמם: ענקית הסייבר של ניר צוק רכשה את החברה, שמפתחת כלים ושירותים לאבטחת מידע. המרוויחים הגדולים יהיו שניים ממייסדיה, נתנאל דוידי ואורי אלתר שכל אחד מהם מחזיק ב־13.9% ממניות סייברה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות