אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
סרגון זכתה במכרז בהיקף של מיליוני דולרים בהודו

סרגון זכתה במכרז בהיקף של מיליוני דולרים בהודו

הפרויקט כולל את הקמת רשת התקשורת של ONGC - חברת חיפושי הנפט הגדולה בהודו. הרשת תספק שירותי IT חוצי ארגון, דוגמת יישומי SAP, גישה לאינטרנט ושירותי דוא"ל

23.03.2014, 15:53 | רפאל קאהאן

סרגון המתמחה בשוק ה-hauling האלחוטי, זכתה במכרז להקמת רשת תקשורת אלחוטית עבור ONGC, חברת הדלק והגז הטבעי הממשלתית והגדולה בהודו. היקף העסקה נאמד במיליוני דולרים, כך על פי הודעת החברה בסוף שבוע שעבר.

קראו עוד בכלכליסט

ONGC היא חברת חיפושי הנפט והגז הגדולה בהודו והיא מפיקה בקירוב 70% מן הדלק הגולמי של הודו וכ-60% מן הגז הטבעי שלה. הרשת החדשה תחבר בין האתרי קידוח שונים לבין מרכז הבקרה בחוף, ותחליף את תשתית התקשורת הלווינית המשמשת את החברה כיום.

עירא פלטי מנכ"ל סרגון עירא פלטי מנכ"ל סרגון עירא פלטי מנכ"ל סרגון

רשת התקשורת האלחוטית החדשה תשמש את ONGC לתעבורה של נתונים בפס רחב לרבות אפליקציות של בקרה, שליטה ואיסוף מידע מאתרי החברה הרבים. כמו כן תספק הרשת שירותי IT חוצי ארגון, דוגמת יישומי SAP, גישה לאינטרנט ולדואר האלקטרוני, שיחות ועידה, שיחות וידאו ועוד.

"יותר ויותר שחקניות בתעשיית הנפט והגז מוצאות כי רשת לווינית לא יכולה עוד לתמוך במגוון ובהיקף של שירותי תקשורת חיוניים להם הן זקוקות באופן שוטף," אמר עירא פלטי, נשיא ומנכ"ל סרגון. "המעבר לפתרונות אלחוטיים מבוססי מיקרוגל, מאפשר לחברות נפט וגז להינות מרשת תקשורת בטוחה, אמינה ובעלת קיבולת גבוהה."

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות