אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
דורית סלינגר: "הבטחת הכנסה בגיל פרישה הופכת מאתגרת" צילום: אבי אוחיון, לע"מ

דורית סלינגר: "הבטחת הכנסה בגיל פרישה הופכת מאתגרת"

המפקחת על הביטוח אמרה את הדברים בכנס לשכת סוכני הביטוח באילת והתייחסה למגבלה על כפל דמי הניהול שהיא מקדמת: "יש אפשרות לגבות הוצאות נוספות על החוסכים עבור ניהול חיצוני אבל צריך לשים לזה גם מגבלה"

24.03.2014, 21:31 | רחלי בינדמן

"אנו פועלים להשגת הכנסה ראויה בגיל פרישה", כך פתחה את דבריה דורית סלינגר, המפקחת על הביטוח, בכנס לשכת סוכני הביטוח באילת שנפתח היום (ב'). "בעולם שבו תוחלת החיים עולה וסביבת הריבית נמוכה, כמו גם שינוי במעגל העבודה, הבטחת הכנסה בגיל פרישה הופכת מאתגרת", אמרה סלינגר.

"תוחלת החיים ארוכה וצריך להתייחס לצד ההשקעות. יש להשיג איזון בין צורך בקצבה ראויה ומניעת תנודתיות גבוהה בחיסכון. צריך גם לפתח מוצרים נוספים לגיל פרישה. נפעל להטמיע פרקטיקה ראויה לעבודת סוכן ולפעול נגד ניגוד עניינים", הוסיפה סלינגר.

"יש אחריות לגופים המוסדיים בניהול כספי ציבור וצריכים לגלות אחריות. תרבות ניהול הסיכונים של המוסדיים צריכה להשתפר", אמרה.

סלינגר. "נפעל להטמיע פרקטיקה ראויה לעבודת סוכן ולפעול נגד ניגוד עניינים", צילום: אבי אוחיון, לע"מ סלינגר. "נפעל להטמיע פרקטיקה ראויה לעבודת סוכן ולפעול נגד ניגוד עניינים" | צילום: אבי אוחיון, לע"מ סלינגר. "נפעל להטמיע פרקטיקה ראויה לעבודת סוכן ולפעול נגד ניגוד עניינים", צילום: אבי אוחיון, לע"מ

סלינגר התייחסה למגבלת כפל דמי הניהול שהיא מעוניינת להחיל ואמרה: "השוק המקומי קטן על המוסדיים ולכן יש אפשרות לגבות הוצאות נוספות על החוסכים עבור ניהול חיצוני אבל צריך לשים לזה גם מגבלה".

"נבקר יותר בחברות ובסוכנויות כדי להבטיח סילוק הוגן של תביעות ביטוח. יחד נבטיח שירות הולם לפרט." סיכמה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות