אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מיקרוסופט מעבירה את מרכז השירות שלה מישראל לגרמניה

בלעדי לכלכליסט

מיקרוסופט מעבירה את מרכז השירות שלה מישראל לגרמניה

כלכליסט נודע כי החברה הודיעה על המהלך למרכז השירות שמעסיק 30 עובדים ומופעל בידי כלנית כרמון, חברה קבלנית שבשליטת וואן תוכנה. עובדי המרכז צפויים להשתלב בפרויקטים אחרים, אולם כמה מהם יפוטרו

26.03.2014, 07:07 | אסף גלעד

מיקרוסופט תעביר את מרכז שירות הלקוחות והתמיכה מישראל לגרמניה כחלק ממהלך עולמי, כך נודע ל"כלכליסט". החברה הודיעה על כוונתה למרכז השירות שמעסיק 30 עובדים ומופעל בידי כלנית כרמון, חברה קבלנית שבשליטת וואן תוכנה.

קראו עוד בכלכליסט

כלנית כרמון צפויה לשלב את מרבית עובדי המרכז בפרויקטים אחרים, אך כמה עובדים יפוטרו. במרכז הישראלי ייוותרו עובדים בודדים שימשיכו לספק שירות בעברית, אך מרבית שירות הלקוחות ובעיקר השירותים העסקיים יינתנו מגרמניה - ובכלל זה שירותי הענן, התוכנה ומסדי הנתונים של מיקרוסופט לארגונים.

 משרדי חברת מיקרוסופט משרדי חברת מיקרוסופט  משרדי חברת מיקרוסופט

ממיקרוסופט נמסר: "המשתמשים בישראל ימשיכו ליהנות משירות ברמה גבוהה ביותר בשפה העברית, והשינוי צפוי להיות בלתי מורגש עבור לקוחות מיקרוסופט בישראל". מכלנית כרמון נמסר: "בתחומי פעילות החברה יש באופן טבעי תנודתיות בדרישות לעובדים, בהתאם לצרכים המשתנים בשוק. אנו עושים כל שביכולתנו כדי לספק מענה לעובדים בפרויקטים שמסתיימים".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

36 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

35.
קשקוש כללי של כל מיני אנשים מטעם
זה נכון שיש אדיבות של השירות לקוחות ,אך רק מילולית ובפועל שלא מצליחים לפתור רק מדברים יפה ומנסים להתנער ממך עד שתתיאש ותוותר. או במקרים רבים מעבירים לך מייל עם לינק לתמיכת נט ושם אם לא גמרת 8200 לא תבין מה כתוב ומה רוצים ממך וגם מחטטים בתוך ההאוטלוק =אין צינעת הפרט!!!
משתמש , חיפה  |  26.03.14
33.
שרות מצויין מעניין את מי יעסיקו שם לתת שירות לישראלים
מוקד שירות מעולה שירות אדיב ומקצועי התקשרתי כמה פעמים כי אבדתי את המספר ההפעלה של win7 שיחזרו לי אותו כמובן אחרי כמה שיחות מהתמיכה שחזרו אליי כמובן. אני די בטח שמחודש הבא שהתמיכה תעבור ליוון גרמניה זה לא יהיה אותו הדבר הרי איזה ישראלי יעבוד שם בשביל המינימום של המינימום שאפשר לעבוד פה בשביל רק מינימום
צדיקה , חכמיי ישראל  |  26.03.14
לכל התגובות