אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
עוד ישראלית: ביונדווקס תבצע רישום ADR בארה"ב

עוד ישראלית: ביונדווקס תבצע רישום ADR בארה"ב

בכך צפויה החברה להצטרף לחברות ישראליות רבות מתחום הביוטכנולוגיה בהן קמהדע, מזור רובוטיקה, ביוליין, כן־פייט, מדיוונד וגלמד

01.04.2014, 08:56 | ניר צליק

ביונדווקס, המפתחת חיסון לשפעת, מתכוונת לבצע רישום של ADR (תעודות פיקדון למסחר) בארה"ב. בכך צפויה החברה להצטרף לחברות ישראליות רבות מתחום הביוטכנולוגיה הנסחרות בארה"ב וביצעו לאחרונה הנפקות או רישום של ADR, בהן קמהדע, מזור רובוטיקה, ביוליין, כן־פייט, מדיוונד וגלמד.

בשיחה עם "כלכליסט" אמר מנכ"ל החברה ד"ר רון בבקוב כי "אנחנו מבצעים כעת את רישום ה־ADR משום שהמוצר שלנו הגיע להבשלה וזה הרגע המתאים לחשוף את החברה למשקיעים האמריקאים, שגילו בה עניין. אנחנו רוצים לאפשר לגופים מוסדיים אמריקאיים לרכוש את המניה בקלות רבה יותר". באשר לשאלה לגבי כוונת החברה לבצע הנפקה אחרי הרישום, אמר בבקוב: "כרגע אין לנו כוונה לבצע הנפקה, זו לא היתה מטרת הרישום למסחר בארה"ב".

 , צילום: בלומברג, בועז אופנהיים צילום: בלומברג, בועז אופנהיים  , צילום: בלומברג, בועז אופנהיים

מוצר הדגל של ביונדווקס הוא החיסון האוניברסלי לשפעת M-001. שפעת היא מחלה זיהומית, וחיסוני שפעת עונתיים מיוצרים מדי שנה ומגנים מפני שלושה זנים החזויים לעונה. החיסון האוניברסלי של החברה נועד להגן מפני כל זני השפעת באמצעות הפעלת כל מערכות החיסון של הגוף לפעולה נגד אזורים משותפים לכל וירוסי השפעת.

ביונדווקס סיימה שלושה ניסויי שלב 2 בהצלחה, שכל אחד מהם בדק את יעילות החיסון בקבוצת אוכלוסייה אחרת. המטרה העיקרית של הרישום בארה"ב היא לסייע לחברה למצוא שותף לביצוע ניסוי בשלב 3 בחיסון של התרופה לשפעת, שעלותו גבוהה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות