אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
WalkMe מגייסת 11 מיליון דולר בהובלת קרן Scale

WalkMe מגייסת 11 מיליון דולר בהובלת קרן Scale

החברה מפתחת מערכות הדרכה מקוונות לכלים ושירותים ארגוניים ודיווחה לאחרונה על זינוק משמעותי בהיקף מכירותיה. בין לקוחותיה נמנות אדובי, אמזון, סיסקו וגם מספר בנקים ישראליים

01.04.2014, 17:15 | אסף גלעד
הסטארט-אפ WalkMe גייס 11 מיליון דולר בסבב שלישי. הפעם, בהובלת קרן Scale, אחת הקרנות הבולטות בעמק הסיליקון שמושקעת בחברות כ-Box שיוצאת להנפקה ו-ExactTarget.

קראו עוד בכלכליסט

זו ההשקעה הגדולה השניה של סקייל בישראל, לאחר שכבר השקיעה בעבר ב-uTest, מערכת המאפשרת להוציא בדיקות תוכנה למיקור המונים. נוסף על סקייל, השתתפו בסיבוב גם המשקיעות הקיימות - הקרן האמריקאית מנגרוב וכן קרן ג'מיני וגיזה הישראליות. אלה השקיעו בסבבים הקודמים 6.5 מיליון דולר.

WalkMe, מעסיקה 70 עובדים במשרדים חדשים בקרבת בניין אלקטרה בתל אביב. היא ממשיכה לגייס עובדים נוספים למשרדיה בישראל ובארה"ב ובמקביל מדווחת על צמיחה שנתית של פי חמש במכירותיה.

דן עדיקא, מנכ"ל WalkMe דן עדיקא, מנכ"ל WalkMe דן עדיקא, מנכ"ל WalkMe

החברה מתקינה עבור ארגונים גדולים מערכת באתר האינטרנט החיצוני או הפנימי שלהן, המאפשרת להן להדריך את העובדים או הלקוחות בסבך האפשרויות הקיים לרשותם, מעין מערכת ניווט ארגונית, כפי שמכנים זאת בחברה. ארגונים גדולים יכולים להדריך כך את עובדיהן לבצע פעולות מסוימות לפי הנהלים המעודכנים, ולסייע ללקוחותיהם לבצע פעולות שונות. ה'מסייע' של WalkMe מלווה את המשתמש צעד אחר צעד בפעולות שונות, כמו למשל בעת סגירת עסקה, מעבר על סמינר רשת (וובינר) או שימוש בתוכנה מסוימת. ובכל זאת, הצלחתה של החברה הישראלית נובעת מהעובדה שהוכיחה ללקוחותיה כי הסבר והדרכה לגבי שימוש באתר מסוים יכולים להגדיל את המכירות מהמוצרים השונים שהוא מציע.

בין לקוחותיה בישראל: בנק הפועלים, לאומי, קלריזן והאוניברסיטאות הגדולות. בעולם משרתת WalkMe את אדובי, סיסקו, סיטריקס, שירותי הענן של אמזון, בלאק אנד דקר, בנק אוף מונטריאול, קימבלי קלארק ו-US Foods. החברה נוסדה ב-2012 בידי דן עדיקא, המכהן כמנכ"ל, רפי סווירי (נשיא החברה), אייל כהן (סמנכ"ל המוצרים) ויובל שלום-אוזנה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות