אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מייבלין תפתח את הסניף הראשון בקניון הזהב

מייבלין תפתח את הסניף הראשון בקניון הזהב

לכלכליסט נודע כי החנות הראשונה של הרשת שמקימה פוקס עבור לוריאל תיפתח בראשל"צ. מיד אחר כך ייפתחו עוד 4–3 סניפים. ויזל מנהל מגעים עם מליסרון על כניסה לקניוני רמת אביב ופ"ת

02.04.2014, 08:21 | אורנה יפת

פוקס עושה צעד נוסף לקריאת פתיחת רשת חנויות למותג האיפור הבינלאומי מייבלין בישראל. ל"כלכליסט" נודע כי החנות הראשונה של הרשת שתקים פוקס עבור לוריאל תמוקם בקניון הזהב של גינדי בראשון לציון. בעל השליטה בפוקס הראל ויזל כבר חתם על חוזה לפתיחת החנות מול הנהלת הקניון, והיא צפויה להיפתח בקיץ הקרוב. שטח החנות יהיה 60 מ"ר, וההשקעה בפתיחתה תעמוד על 200 אלף דולר.

קראו עוד בכלכליסט

דוכן איפור של מייבלין דוכן איפור של מייבלין דוכן איפור של מייבלין

על פי התוכנית, באותה עת ייפתחו בו־זמנית בין שלוש לארבע חנויות של מותג האיפור שיופעלו בקניונים על ידי פוקס. בימים אלה מתנהל משא ומתן למציאת מיקומים עבור החנויות בקניונים. המשא ומתן מתקיים, בין השאר, מול קניון רמת אביב וקניון אבנת בפתח תקווה, שניהם קניונים השייכים למליסרון. החנויות הראשונות יופעלו כפיילוט, ואם יצליחו, יוגדל המיזם והפריסה תורחב.

כפי שנחשף ב"כלכליסט" בדצמבר, בין לוריאל לוויזל נחתם הסכם שלפיו קבוצת פוקס תתפעל חנויות עצמאיות של מייבלין. לוריאל חברה לפוקס כיוון שהיא נחשבת לבעלת קשרים חזקים בקניונים, מה שמאפשר לה להשיג תנאים מסחריים טובים. המטרה המרכזית של לוריאל במהלך היא לתת חשיפה למותג שסובל ממכירות נמוכות יחסית, אף שהוא נחשב לזול.

פתיחתה הצפויה של הרשת הצליחה לעורר את כעסן של רשתות הפארם שמוכרות את המותג ורואות בכך פגיעה במעמדן. אם תהפוך מייבלין לרשת בפריסה רחבה, צפויות מכירות המותג ברשתות הפארם לרדת, אף שבחברה מבטיחים תמחור זהה לתמחור ברשתות הפארם.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות