אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הרבור גרופ רכשה את מגדל המשרדים 55 Broadway במנהטן תמורת 157 מיליון ד'

הרבור גרופ רכשה את מגדל המשרדים 55 Broadway במנהטן תמורת 157 מיליון ד'

מדובר בבניין בן 32 קומות הממוקם בסמוך לבניין עיריית ניו יורק ומרכז הסחר העולמי שהיה בבעלות חברת הנדל"ן האמריקאית Broad Street. מנכ"ל החברה: "החלטנו לשנות את המיקוד האסטרטגי לאזור הדאון טאון של ניו-יורק"

02.04.2014, 11:10 | עינת פז-פרנקל
הרבור גרופ, חברת ניהול הנדל"ן האמריקאית-ישראלית, הודיעה היום (ד') כי רכשה מגדל משרדים באזור הדאון טאון של העיר ניו יורק, ברחוב 55 Broadway, תמורת 157 מיליון דולר, מידי חברת הנדל"ן האמריקאית Broad Street.

קראו עוד בכלכליסט

מדובר במגדל משרדים שהוקם בשנת 1983, בגובה 32 קומות, המשתרע על שטח בנוי של 30 אלף מ"ר, וממוקם ברובע הפיננסי במנהטן. באזור זה ממוקמים גם בניין עיריית ניו-יורק ומרכז הסחר העולמי. רשימת הדיירים במגדל כוללת בין היתר את משרדי המכון לחקר הסרטן, ואת משרדי Bank of Communications, אחד מחמשת הבנקים הגדולים בסין. לאחרונה, אישרה עיריית ניו יורק להוסיף שטחי מסחר בקומת הקרקע של הבניין. כיום, שיעור התפוסה בבניין עומד על 90%. בימים אלה מקיימת הרבור גרופ מגעים עם שני שוכרים נוספים – האחד לקומת משרדים שלמה, והשני לקומת המסחר.

הבניין שרכשההרבור גרופ ב- Broadway 55 מנהטן הבניין שרכשההרבור גרופ ב- Broadway 55 מנהטן הבניין שרכשההרבור גרופ ב- Broadway 55 מנהטן

"הרבור גרופ החליטה לשנות את המיקוד האסטרטגי שלה במנהטן לאזור הדאון טאון של ניו-יורק, שמושך אליו בשנים האחרונות חברות מתחום הפרסום והוא כבר מזמן לא שוק של גופים פיננסיים בלבד. אני מאמין שהשוק הזה יצבור יותר ויותר תאוצה בשנים הקרובות", מסר ג'י צביבל, מנכ"ל הרבור גרופ ישראל.

הרבור גרופ עוסקת ברכישה, ניהול, השבחה ומימוש של נדל"ן מניב בארה״ב בעיקר. החברה מעסיקה 950 עובדים ומשרדיה ממוקמים בארה"ב ובישראל. כיום הרבור גרופ מחזיקה ומנהלת כ-40 בנייני משרדים ומרכזי קניות ו-24 אלף דירות. היקף הנכסים של החברה נאמד ב-3.6 מיליארד דולר. בנוסף, הקימה החברה לאחרונה קרן גידור המתמחה בניירות ערך מתחום הנדל"ן בצפון אמריקה. בין המשקיעים הישראלים בהרבור גרופ ניתן למנות חברות ביטוח, חברות ציבוריות ופרטיות ומשקיעים פרטיים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות