אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
שודרג מערך האחסון בשירותי בריאות כללית

שודרג מערך האחסון בשירותי בריאות כללית

הפרויקט שבוצע בשיתוף EMC, מלם תים וטלדור החל בספטמבר 2013 ומסתיים בימים אלו. שדרוג מערך האחסון והגיבוי הינו פרויקט בעלות של מיליוני שקלים

02.04.2014, 14:55 | שירות כלכליסט
EMC ישראל בשיתוף עם מלם תים וטלדור, וכן עם צוות התשתיות של שירותי בריאות כללית, השלימו פרויקט רחב היקף לשדרוג מערך האחסון והגיבוי בשירותי בריאות כללית. כך הודיעה EMC היום (ד'). הפרויקט, אשר החל בספטמבר 2013, הסתיים בימים אלה והיקפו הכספי הינו מיליוני שקלים.

קראו עוד בכלכליסט

פתרונות האחסון, הגיבוי וההמשכיות העסקית החדשים, נפרשו במספר מוקדים: באתר הראשי במרכז תל אביב, באתר גיבוי בקריית עתידים ובבתי החולים של שירותי בריאות כללית ברחבי הארץ. במסגרת הפרויקט הוטמעה תשתית האחסון VMAX EMC, המספקת אחסון עוצמתי ומאובטח של המידע הארגוני במרכזי נתונים וירטואליים ומערכת אחסון אחודה מסדרת VNX EMC.

שירותי בריאות כללית שידרגה את מערך האחסון, צילום: ישראל יוסף שירותי בריאות כללית שידרגה את מערך האחסון | צילום: ישראל יוסף שירותי בריאות כללית שידרגה את מערך האחסון, צילום: ישראל יוסף

כמו כן, הוטמעה מערכת ניהול האחסון החדשה EMC SRM 3.0, המאפשרת איסוף דינאמי של המידע והצגה נוחה של הנתונים המגיעים ממגוון רחב של תשתיות טכנולוגיות. בנוסף, הוטמעה מערכת DataDomain המספקת פתרון חומרה ותוכנה כולל ומנוהל מרכזית, לגיבוי, התאוששות וארכוב, עם יכולות דה-דופליקציה מובנות, אשר מייתרות את השימוש בקלטות גיבוי.

במקביל, שודרגה מערכת אבטחת המידע Envision RSA שהינה פלטפורמת אבטחת מידע וניהול אירועים. צוות התשתיות בשירותי בריאות כללית, הגדיר מספר יעדים לפרויקט, בהם: הגדלת שרידות המערכות במצב של אסון, הגדלת נפחי האחסון והגיבוי בהתאם לגידול בכמויות המידע, שיפור זמני תגובה למשתמשים והגברת אבטחת המידע במערכות.

 

משה בלקר, מנהל תחום הסיסטם, שירותי בריאות כללית: "פתרונות האחסון והגיבוי שהוטמעו , מספקים מענה מקיף לאתגרים של זמינות והמשכיות עסקית לצד חסכון כספי וצמצום של תקורות תפעוליות וניהוליות. המגמה היא לשלב בעתיד פתרונות נוספים של אחסון VPLEX , עם פתרון הגנת הנתונים EMC RecoverPoint להעלאת רמת הזמינות של המערכות בכללית".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות