אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
לאחר שעוררה סערה בארה"ב: הפרסומת בכיכובה של סקרלט ג'והנסון תשודר בישראל

לאחר שעוררה סערה בארה"ב: הפרסומת בכיכובה של סקרלט ג'והנסון תשודר בישראל

הפרסומת של סודהסטרים, שנפסלה לשידור בארה"ב בגרסתה המקורית בשל אזכור חברות מתחרות ושודרה לבסוף בגרסה חלופית, תשודר גם בארץ בגמר התוכנית "מאסטר שף"

02.04.2014, 17:55 | אורנה יפת

הפרסומת של סודהסטרים לסופרבול, בכיכובה של השחקנית סקרלט ג'והנסון, תשודר לראשונה על מסכי הטלוויזיה בישראל בגמר של תוכנית הריאליטי "מאסטר שף", במוצאי שבת.

קראו עוד בכלכליסט

הפרסומת נפסלה לשידור מאחר שבסיום הסרטון אומרת סקרלט ג'והנסון, הפרזנטורית של סודהסטרים: "Sorry, Coke and Pepsi". רשת FOX האמריקאית, ששידרה השנה את גמר ליגת הפוטבול, החליטה לפסול את הפרסומת בשל האזכור המפורש של שמות המתחרות, והחברה שידרה גרסה מרוככת יותר לפרסומת, שתשודר גם בארץ, והחליפה את המשפט שעורר סערה במשפט "אני פשוט אוהבת לעזור לאנשים".

ג ג'והנסון בפרסומת של סודהסטרים. סירבה להפסיק את שיתוף הפעולה עם החברה, המחזיקה מפעל מעבר לקו הירוק ג

במשפט זה בחרה החברה להעביר מסר של דאגה לכדור הארץ ולתרום לאיכות הסביבה בעזרת משקאות קלים עם פחות סוכר ופחות בקבוקים מזהמים.

לאחר פסילת התשדיר בארצות הברית, דרשו ארגונים פרו-פלסטיניים מג'והנסון להפסיק את שיתוף הפעולה עם החברה הישראלית, המחזיקה מפעל מעבר לקו הירוק, ואולם השחקנית סירבה וניתקה בחודש ינואר את קשריה עם אוקספום, הארגון הנאבק בעוני בעולם ותומך בחרם על מוצרים מהשטחים, שבו שימשה שגרירה של רצון טוב.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות