אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אלוט קיבלה הזמנה בהיקף של 5 מיליון דולר ממפעיל תקשורת קווית צילום: shutterstock

אלוט קיבלה הזמנה בהיקף של 5 מיליון דולר ממפעיל תקשורת קווית

פתרונותיה של אלוט - Allot Service ו-ClearSee לניתוח מבוסס ביג דאטה - ישמשו את הלקוח בהשקת שירותי ערך מוסף. ההזמנה התקבלה ברבעון הראשון של שנת 2014

06.04.2014, 12:11 | שירות כלכליסט
אלוט תקשורת, המספקת של פתרונות לאופטימיזציה ופתרונות מניבי הכנסות עבור מפעילי תקשורת קווית וסלולרית, הודיעה ביום חמישי שעבר על קבלת הזמנה בהיקף של 5 מיליון דולר ממפעיל תקשורת קווית וסלולרית בדרג Tier one מאיזור EMEA, עבור פתרון Allot Service Gateway ופתרון ניתוח המידע Allot ClearSee. הזמנה זו התקבלה ברבעון הראשון של שנת 2014.

קראו עוד בכלכליסט

"נוכח העובדה שלקוח זה מציע הן שירותי תקשורת קווית והן שירותי תקשורת סלולרית, היתה חובה לשלב פתרונות הנותנים מענה לדרישות הייחודיות של שתי הרשתות", אמר אנדרי אלפנט, סמנכ"ל שיווק וניהול מוצרים באלוט. 

אלוט קיבלה הזמנה בהיקף של 5 מיליןו דולר עבור מערכת ניתוח ביג דאטה אלוט קיבלה הזמנה בהיקף של 5 מיליןו דולר עבור מערכת ניתוח ביג דאטה אלוט קיבלה הזמנה בהיקף של 5 מיליןו דולר עבור מערכת ניתוח ביג דאטה

פתרון Allot Service Gateway מיועד לתת מענה לרשתות סלולריות, קוויות ואחודות. הפתרון מזהה את תעבורת הרשת של המנוי בזמן אמת, ובהתאם למידע זה מנתב אותה למגוון שירותי ערך מוסף המוטמעים בתוך הפלטפורמה ומחוצה לה. התפוקה והגמישות של הפלטפורמה מסייעים למפעילי התקשורת ליצור מקורות הכנסה חדשים לצד מתן שירותים מותאמים אישית.

פתרון Allot ClearSee מציע מערך שלם של כלים מקוונים לניתוח מידע מגוון בהיקפים גדולים (ביג דאטה). לפתרון יש את היכולת לזהות בקלות מגמות בתעבורת הרשת ואת השפעתן על ביצועיה לאורך זמן, וכן לנתח תרחישים שונים ולהעריך על פיהם את צרכי הרשת העתידיים.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות