אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
נס זכתה במכרז לתחזוקת מערך ה-ERP של הכוח הרב לאומי

נס זכתה במכרז לתחזוקת מערך ה-ERP של הכוח הרב לאומי

החברה תתחזק את מערכות ה-SAP של כוח המשקיפים הרב לאומי (MFO) במודל לשכת שירות. תחליף את אדוונטק אשר תחזקה את המערכות עד כה, היקף הפרויקט כ-2 מיליון שקל

07.04.2014, 11:50 | רפאל קאהאן

נס טכנולוגיות זכתה במכרז לתפעול ותחזוקה של מערך ה-ERP מתוצרת SAP בכוח המשקיפים הרב לאומי (MFO) בישראל, כך על פי הודעת החברה מהיום (ב'). הכוח הרב לאומי מפקח על קיום הנספח הצבאי להסכם השלום בין ישראל למצרים.

קראו עוד בכלכליסט

נס תתחזק את המערכת במודל לשכת שירות, המספק שירות מלא ושוטף לתשתיות, פתרון תקלות, שינויים ותוספות עתידיות למערכת. נס תחליף את אדוונטק אשר תחזקה את המערכות עד כה. היקף הפרויקט הינו כ-2 מיליון שקל.

נס זכתה במכרז לתחזוקת מערך ה-ERP של הכוח הרב לאומי, צילום: shutterstock נס זכתה במכרז לתחזוקת מערך ה-ERP של הכוח הרב לאומי | צילום: shutterstock נס זכתה במכרז לתחזוקת מערך ה-ERP של הכוח הרב לאומי, צילום: shutterstock

במסגרת הסכם התחזוקה הצפוי לשרת עשרות משתמשים, תבצע נס תחזוקה שוטפת וכן התקנה של מודולים שונים והחלפת מערכות ישנות, בהתאמה לצרכי הכוח ודרישתו לשירותים נוספים. לשכת השירות של נס פועלת במודל ענן המאפשרים זמינות ושרידות גבוהות יותר.

אבי צור, סמנכ"ל המגזר הציבורי בחטיבת SAP של נס טכנולוגיות, אמר: "הזכייה בלקוח מחזקת וממצבת כספקית מודל לשכת השירות שמציעה ללקוחות SAP – מודל שנס השיקה לאחרונה. מודל לשכת השירות בעידן הענן מאפשר לספק שירותי תמיכה ותחזוקה ללקוחות כמו ה- MFO, הפזורים במספר מפקדות".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות