אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הפרקליטות חוזרת בה מהבקשה להחמיר בעונשה של שולה זקן בפרשת ראשונטורס צילום: אוראל כהן

הפרקליטות חוזרת בה מהבקשה להחמיר בעונשה של שולה זקן בפרשת ראשונטורס

החזרה מהערעור מגיעה בעקבות שיתוף הפעולה של זקן בתיק הולילנד. עורכי דינה של זקן: "הפרקליטות החלה בישום קונקרטי של הסדר הטיעון שנכרת בינינו"

07.04.2014, 11:56 | משה גורלי

הפרקליטות, באמצעות עורכי הדין אריה פטר ונעמי גרנות, החליטה הבוקר לחזור בה מהערעור לבית המשפט העליון שבו ביקשה להחמיר עם שולה זקן בפרשת ראשונטורס. העונש שנקבע עומד על 9 חודשי מאסר על תנאי וקנס של 40 אלף שקל. בכך החלה בפירעון השטרות לזקן תמורת שיתוף הפעולה שלה בתיק הולילנד. הפרקליטות חוזרת מבקשתה להרשיע את זקן בקבלת דבר במרמה בנסיבות מחמירות (הורשעה בקבלת דבר במרמה) ולהחמיר משמעותית בעונשה.

קראו עוד בכלכליסט

שולה זקן, צילום: אוראל כהן שולה זקן | צילום: אוראל כהן שולה זקן, צילום: אוראל כהן

פסק הדין בערעור עדיין מתמהמה למרות שחלפו כשמונה חודשים מאז נשמע הדיון באולם. הפרקליטות שמבקשת להקדים את השופטים מיהרה לבקש את ההקלות עבור זקן: "אכן, המשיבה 2 טרם עמדה בכל התחייבויותיה לפי ההסכם האמור, ובשלב זה אף אין בידה למלא אחר כל התחייבויותיה. למרות זאת, החליטה המערערת (הפרקליטות – מ.ג.) לבקש מבית המשפט הנכבד לחזור בה מערעורה נגד המשיבה 2 בהליך שלפנינו כבר בשלב זה, כדי לחסוך, במידת האפשר, מזמנו של בית המשפט הנכבד במלאכת הכתיבה של פסק הדין".

פרקליטיה של זקן, עפר ברטל ודב גלעד כהן: "הפרקליטות החלה בישום קונקרטי של הסדר הטיעון שנכרת בינינו ואנו שמחים ומברכים על כך. אנו תקוה ואמונה שבית המשפט המחוזי, לאחר שישמע את טיעוננו, ייעתר אף הוא להסדר".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות