אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מטריקס השלימה פרויקט בדנאל בהיקף של כ-1.8 מיליון שקל

מטריקס השלימה פרויקט בדנאל בהיקף של כ-1.8 מיליון שקל

הפרויקט כלל פיתוח מחדש של מערכת ניהול המועמדים והלקוחות של חברת דנאל. המערכת מתבססת על תוכנת דיינמיקס CRM של מיקרוסופט ותשרת את כל סניפי חברת ההשמה

08.04.2014, 11:51 | שירות כלכליסט
אגף יישומי דיינמיקס של מטריקס, המתמחה במתן שירותים ופתרונות לחברות וארגונים על בסיס פלטפורמה זו, השלים בהצלחה פרויקט לפיתוח מחודש של מערכת ניהול המועמדים והלקוחות של קבוצת דנאל, המתמחה במשאבי אנוש והשמה. על פי הודעת החברה אתמול (ב') היקף הפרויקט, שהסתיים לאחרונה הינו כ-1.8 מיליון שקל.

קראו עוד בכלכליסט

מערכת ניהול המועמדים והלקוחות של דנאל, מתבססת על פלטפורמת Dynamics CRM של מיקרוסופט, שפותחה על ידי מטריקס ומשרתת כ-34 סניפים ברחבי הארץ. מטרת הפרויקט היתה לשפר ולייעל את העבודה השוטפת בגיוס, מיון והשמת עובדים מול לקוחות החברה באמצעות שילוב טכנולוגיות מתקדמות ולהפוך למובילת שוק בטכנולוגייה פורצת דרך של גיוס ומיון מהיר של המועמדים.

מערכת הגיוס החדשה של דנאל תאפשר מענה יותר מהיר, צילום: שאטרסטוק מערכת הגיוס החדשה של דנאל תאפשר מענה יותר מהיר | צילום: שאטרסטוק מערכת הגיוס החדשה של דנאל תאפשר מענה יותר מהיר, צילום: שאטרסטוק

הפרויקט כלל תהליך איפיון, בניית ארכיטקטורה, פיתוח, בדיקות ואינטרגציה למערכות נוספות של דנאל כגון אתר האינטרנט של החברה, המהווה את אחד הערוצים המרכזיים לקבלת קורות חיים של מועמדים לעבודה ולרשתות חברתיות. אחד המרכיבים המשמעותיים בפרויקט היה פיתוח והטמעה של מנוע חיפוש טקסטואלי המבוסס על טכנולוגיות Full Text Search של MS-SQL. 

לדברי אודי כץ, מנהל אגף יישומי דיינמיקס במטריקס מסר כי: "מערכת ניהול המועמדים והלקוחות של דנאל היא מערכת ליבה עסקית המשמשת את עובדי החברה בעבודתם השוטפת מול הלקוחות. שדרוג המערכת לגרסה מתקדמת יותר של פלטפורמת Dynamics CRM לצד מנוע החיפוש הטקסוטאלי שהטמענו יאפשר להם לעבוד בצורה מהירה יותר מול הלקוחות."

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות