אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
נובה קיבלה מספר הזמנות בהיקף של מיליוני דולרים

נובה קיבלה מספר הזמנות בהיקף של מיליוני דולרים

ההזמנות כוללות פתרונות מטרולוגיה היברידית ופתרונות לניהול ציי מערכות מטרולוגיה. ההזמנות כוללות את פתרונות המטרולוגיה ההיברידית ואת תוכנת ה-Fleet Management לניהול ציי מערכות מטרולוגיה

08.04.2014, 12:05 | שירות כלכליסט

נובה מכשירי מדידה, המתמחה באספקה של פתרונות מטרולוגיה אופטית לבקרת תהליכים מתקדמת בתעשיית המוליכים למחצה, הודיעה היום (ג') כי היא קיבלה הזמנות ממספר לקוחות מובילים בהיקף של מיליוני דולרים עבור פתרונות התוכנה החדשים שהושקו לאחרונה. ההזמנות כוללות את פתרונות המטרולוגיה ההיברידית ואת תוכנת ה- Fleet Management לניהול ציי מערכות מטרולוגיה עבור ייצור המוני בטכנולוגיות ייצור מתקדמות של 2x ו-1x ננומטר.

קראו עוד בכלכליסט

פתרון המטרולוגיה ההיברידית של נובה הינו חלק מהגישה ההוליסטית של החברה לשילוב מספר רב של מקורות מידע על מנת לשפר את הביצועים המטרולוגים הכוללים בבקרת תהליכי הייצור. פתרון המטרולוגיה ההיברידי משלב נתונים ממגוון רחב של כלי מטרולוגיה יחד עם מערכות המטרולוגיה של נובה במטרה לספק ביצועים משופרים.

איתן אופנהיים מנכ"ל נובה מכשירי מדידה איתן אופנהיים מנכ"ל נובה מכשירי מדידה איתן אופנהיים מנכ"ל נובה מכשירי מדידה

תוכנת ה-Fleet Management לניהול ציי מערכות מטרולוגיה היא הפתרון של נובה לניהול ובקרת תהליך עבור צי כלים נרחב, המאפשר, לדברי החברה, להגביר את התפוקה והיעילות בצי גדול של מערכות מטרולוגיה. פתרון זה נועד לתת מענה לצרכי מהנדסי המטרולוגיה והתהליך באתרי הייצור. הפתרונות אושרו לשימוש בייצור המוני לאחר תהליך של בדיקה טכנית קפדנית שבוצעה במהלך החודשים האחרונים בקרב לקוחות מובילים במספר אתרים.

איתן אופנהיים, מנכ"ל נובה: "אנו מצפים להזמנות נוספות לפתרונות התוכנה שלנו מלקוחות אלו וכן מלקוחות נוספים במהלך שנה זו. המובילות שלנו במטרולוגיה היברידית, שהוצגה בשנים האחרונות בפרסומים טכניים פומביים, מוטמעת כעת אצל לקוחותינו המובילים כדי לתמוך במאמצי הייצור".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות