אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
המקור ההוליוודי לממים שאתם הכי אוהבים צילום מסך: Youtube

PLAY

המקור ההוליוודי לממים שאתם הכי אוהבים

מאילו סרטים וסדרות הגיעו ממים מפורסמים, תרגילי התעמלות לגיקים מושבעים שכוללים תרגילים שמקורם בגיבורי על ובחיילי האימפריה הגלקטית ומערך מצלמות GoPro יוצר וידאו מגניב של פנורמה כדורית

09.04.2014, 20:39 | נמרוד צוק
1. ממים: המדריך המלא

לא בטוחים מה המקור של ממים פופולריים כמו "ספר לי עוד על זה" או "אתה ממשיך להגיד את המילה הזו, אבל אני לא חושב שהיא אומרת מה שאתה חושב שהיא אומרת"? הסרטון הבא מסביר מאיפה כל אחד מהם הגיע.

2. הזמן הוא מעגל שטוח

מה אפשר לעשות עם שש מצלמות אקשן מסוג GoPro שמחוברות למתקן נשיאה שהודפס במדפסת תלת ממד? נכון, את וידאו הפנורמה הכדורית הראשון בהיסטוריה.

3. תרגילי התעמלות שגיקים אוהבים

זה אולי נשמע כמו סתירה, אבל בלוגרית הכושר ניילה ריי מצאה שיטה לייצור מוטיבציה להתעמל אצל חנונים עצלים: תרגילים בהשראת איירון מן, וולברין, חיילי האימפריה ממלחמת הכוכבים ועוד אייקוני תרבות גיקיים.

להתעמל כמו סטורמטרופר להתעמל כמו סטורמטרופר להתעמל כמו סטורמטרופר

4. ציור? סרט?

האמנית רבקה מוק לוקחת שני קונספטים מוכרים - איורים בעפרון צבעוני ומולטיגיף - ומחברת אותם באופן מבריק. התוצאה לא דומה לשום דבר שראיתם.

5. תקליד לי סלפי

המועד הוא אמצע אפריל 2014, ואין דבר משעמם יותר מצילום סלפי סטנדרטי באיכות גבוהה. לפיכך, קבלו את ה-asciicam: אפליקצית דפדפן שתהפוך את התמונה שמתקבלת במצלמת הרשת לכזו שעשויה מטקסט וסימני פיסוק.

מספרים בתור פיקסלים מספרים בתור פיקסלים מספרים בתור פיקסלים

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות