אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
רומן אברמוביץ' הזמין את כל החדרים במלון "בראשית" לחופשת הפסח צילום: ראובן שוורץ

רומן אברמוביץ' הזמין את כל החדרים במלון "בראשית" לחופשת הפסח

העלות הכוללת של השהות מוערכת בכ-450 אלף דולר. שיא הביקור יהיה בארוחת ליל סדר חגיגית, שתיערך באוהל מיוחד במדבר

11.04.2014, 18:31 | שירות כלכליסט

האוליגרך הרוסי רומן אברמוביץ', בעליה של קבוצת הכדורגל צ'לסי, יבלה את חופשת הפסח במלון "בראשית" במצפה רמון, לאחר שהזמין את כל 111 החדרים במלון - כך לדברי מקורב להנהלת המלון ששוחח עם עיתון הדיילי מייל הבריטי.

קראו עוד בכלכליסט

אברמוביץ' היהודי יגיע לפי הדיווח לבן גוריון ביום ראשון הקרוב, עם מטוסו הפרטי. אליו יצטרפו זוגתו דריה זוקובה וילדיו אהרון ולאה. משם ימשיכו הארבעה בלימוזינה למצפה רמון.

אברמוביץ' צפוי לשהות במלון עד יום חמישי, ולארח בו בני משפחה וחברים. העלות הכוללת של השהות מוערכת בכ-450 אלף דולר. לדברי המקורב, שיא הביקור יהיה בארוחת ליל סדר חגיגית, שתיערך באוהל מיוחד שנבנה לשם כך במדבר.

רומן אברמוביץ רומן אברמוביץ' | צילום: עמיר קורץ רומן אברמוביץ

המקור אמר לעיתון כי אברמוביץ' מעוניין להיות קרוב למקומות שבהם התרחשו האירועים התנ"כיים המתוארים בהגדה של פסח, ולכן בחר במלון המדברי הצופה על מכתש רמון. גם בשנת 2009 ערך אברמוביץ' את ליל הסדר בישראל. אז הוא הזמין 36 חדרים במלון רויאל ביץ' באילת.

אברמוביץ' מגיע לארץ בתדירות גבוהה. בשנה האחרונה בלבד הוא ביקר כאן חמש פעמים. בין היתר ביקר בחממות טכנולוגיות בתל אביב במטרה לשקול השקעה בסטרטאפים ישראליים, וכמו כן השתתף באירוע גיוס כספים לחפירות ארכיאולוגיות בעיר דוד.

בת זוגו של אברמוביץ', דריה זוקובה, היא מעצבת אופנה ואשת עסקים ומיליארדרית בזכות עצמה. זוקובה נולדה ברוסיה אבל גדלה בקליפורניה עם אמה היהודיה, לאחר גירושי הוריה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות