אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הכלב שלי ואני, יצאנו לדרך

PLAY

הכלב שלי ואני, יצאנו לדרך

פרויקט טאמבלר חמוד שמציג ילדה וכלב בתלבושות תואמות, אילו סוגי משחקים מקבילים לאילו סוגי מערכות יחסים ואגדה קסומה על חבורת סטודנטים מהמרכז הבינתחומי שיצאו למצוא אושר באילת

17.04.2014, 18:42 | נמרוד צוק

1. אפשר ללטף את הכלב שלך?

אנשים אוהבים תמונות של כלבים ותמונות של תינוקות - ולצלמת גרייס צ'ון יש פרויקט חמוד, במסגרתו היא מתעדת את כלבת החילוץ השחורה שלה ואת בתה המאומצת בתלבושות תואמות.

יוצאים להרפתקה! יוצאים להרפתקה! יוצאים להרפתקה!

2. הרפתקאות רייכמן באילת

כמדי שנה, הסטודנטים של המרכז הבינתחומי בהרצליה נסעו לכנס שלהם באילת והעלו לפייסבוק צילומים מעוררי תיעוב בכל מי שאיננו סטודנט בבינתחומי. תם אהרון הפך אותם לאגדה יפה עם מוסר השכל על הדרך המהירה אל האושר.

אגדת עם הרצליאנית אגדת עם הרצליאנית אגדת עם הרצליאנית

3. דרוש גיימר לקשר רציני

אם משחקי וידאו היו שלבים בחיפוש אחר זוגיות, איזה ז'אנר היה מקביל לאהבה ראשונה? איזה סוג מערכת יחסים היה מזכיר משחקי תפקידים מרובי משתתפים? ומה מרגיש כמו חיפוש משחקי אינדי מאתגרים ברשת? התשובות המשעשעות אצל College Humor.

זוגיות של גיימרים זוגיות של גיימרים זוגיות של גיימרים

4. אזהרת ספוילר

הרבה אנשים אוהבים להתבכיין על אנשים אחרים שמפרסמים ספוילרים בפייסבוק. במיוחד צופים של "משחקי הכס" - וזה מאוד מתיש. להם, אנחנו מקדישים את הסרטון הבא, שמספיילר את כל הסרטים שאפשר, מ"מועדון קרב" ועד "החוש השישי", בשלוש וחצי דקות.

5. הארי פוטר והצעת המחקר

לחלק ממעריצי "הארי פוטר" יש כפי הנראה המון זמן פנוי: הם הקימו לאוניברסיטת הוגוורטס אתר אקדמי רשמי למראה עם טפסי הגשת מועמדות, מידע על חיי הקמפוס ואפשרויות התעסוקה שייפתחו בפני בוגרי המוסד.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות