אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ממשק האמזון-פון: הטלפון שיסתכל לכם בעיניים

ממשק האמזון-פון: הטלפון שיסתכל לכם בעיניים

הודות לחמש המצלמות שבחזיתו, יוכל הסלולרי שמפתחת אמזון לדעת בדיוק באיזו זווית אתם מסתכלים במסך - ולהציג לכם את הממשק בתלת ממד בבירור. בנוסף, כשיוטה המכשיר לצדדים, יוצג מידע מורחב על אלמנטים באפליקציות

23.04.2014, 18:05 | נמרוד צוק
הסמארטפון שמפתחת אמזון יכלול ממשק ייחודי, שיתבסס על מערך המצלמות שלו. כך לפי מידע שהגיע לאתר BGR ומקורו בענקית הקמעונאות. בחזית המכשיר ימוקמו חמש מצלמות, שיעקבו אחר תנועת ראשו של המשתמש. הן יצליבו את המידע עם ג'ירוסקופ רגיש, כדי להציג את המסך בהתאם לזווית בה מתבוננים בו.

קראו עוד בכלכליסט

לדוגמה, כאשר המשתמש יפעיל את אפליקציות המייל או יומן הפגישות, יוצגו לו כברירת מחדל אייקונים ללא תוויות - ורק כאשר הטלפון יוטה בזווית מסוימת יוצגו גם שמות האייקונים. רכיב אחר, שיוטמע באפליקציית המפות, יאפשר להציג דירוגים של מסעדות מ-Yelp כשמטים את המכשיר על צידו; כשיביט המשתמש בסרטים בחנות אמזון, יוכל להטות את הטלפון ולצפות בציונים שלהם ב-IMDB לצד האייקונים שלהם כשיטה את המכשיר.

תמונת הטלפון של אמזון שדלפה לרשת תמונת הטלפון של אמזון שדלפה לרשת תמונת הטלפון של אמזון שדלפה לרשת

בנוסף, תעבור אפליקציית הקינדל מתיחת פנים שתאפשר לדפדף בספרים ע"י הטיית המכשיר או הזזת הראש. אפשרויות הממשק החדשות צפויות לאפשר למפתחים לשלב באפליקציות שלהן תכונות דפדוף וזיהוי מחוות. בנוסף, צפוי המכשיר לכלול תצוגת תלת ממד ללא משקפיים יעודיים ויכולת סריקת שלטים וטקסט ותרגומם

על פי דיווח הוול סטריט ג'ורנל, המכשיר המסקרן ייחשף ביוני הקרוב ויושק בסוף השנה. הוא יצויד במסך בגודל 4.7 אינץ' ומצלמה ראשית בעלת חיישן 13 מגה-פיקסל. אמזון טרם אישרה את הפרטים שנחשפו.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות