אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חתירה למגע: אוסף אפליקציות שחייה

חתירה למגע: אוסף אפליקציות שחייה

יישומים אלו נועדו לספורטאים חובבי שחייה וגם לכל מי שאוהב לעשות כמה בריכות כדי לשמור על הכושר. בעזרתם, ניתן לעקוב אחר אימוני השחייה, לשפר את הסגנון ואפילו ללמד את הילדים לשחות

26.04.2014, 13:28 | רפאל קאהאן

שחייה היא ספורט ודרך יעילה לשמור כושר מבלי להידרש להוצאות מטורפות על מכשירי כושר או ציוד. אפילו הביגוד מצומצם ונדרש לכם רק בגד ים כדי להתחיל לחתור. אולם בשביל לשחות ביעילות יש צורך בידע - וכאן נכנסות לתמונה חנויות האפליקציות.

קראו עוד בכלכליסט

Freestyle Swimming: מאמן השחייה האישי שלכם

אפליקציה זו פותחה על ידי מאמן נבחרת השחייה האולימפית של בריטניה ומאמן השחייה האישי של שחיינים רבים. היא מבוססת על מבחר סרטונים, טיפים ועצות כדי לשפר את סגנון השחייה שלכם. חלק מהתרגילים ניתנים לביצוע גם בחדר הכושר. הסגנון מקצועי ולא יתאים לחובבים ולשחיינים מזדמנים.

Freestyle Swimming Freestyle Swimming Freestyle Swimming

זמינות 10.90 שקל לאייפון

pocket swimmer: מדריך שחייה לאנדרואיד

למרות זמינותם של מכשירי אנדרואיד חסיני מים, משום מה אפליקציות לשחיינים עדיין אין הרבה בנמצא. אולם מהמעט שיש מדריך זה מספק לא מעט מידע והדרכה לשחיין המתחיל. האפליקציה מבוססת על סרטונים ותמונות וקל מאוד להתמצא בה. היא תאפשר לכם לשפר את ביצועיכם על ידי תרגילים לנשימה נכונה, שחייה מהירה ושימוש נכון בגפיים. מומלץ.

pocket swimmer pocket swimmer pocket swimmer

זמינות חינם לאנדרואיד

Swim Speeds: לעקוב אחר הביצועים

אפליקציה זו מיועדת לאלו מכם שמעוניינים במעקב אחר ההתקדמות והביצועים שלכם. היא כוללת שלל אפשרויות מעקב כגון גרפים, רישום ביצועים ונתונים כקצב לב או מזג האוויר ואפילו מחשבונים. הגרסה הבסיסית חינמית, אך על מנת לפתוח חלק מהאפשרויות תידרשו לשלם.

Swim Speeds Swim Speeds Swim Speeds

זמינות חינם לגרסה הבסיסית לאייפון

Swimming Technique How to Swim: מורה השחייה הפרטי שלכם

עוד אפליקציה חביבה למכשירי אנדרואיד, כאן מדובר בשיטה ללימוד שחייה מאל”ף עד ת”ו. היא מתבססת על מדריכים וסרטונים קצרים שמותאמים במיוחד למתחילים ולילדים. ניתן ללמוד דרכה על כל הסגנונות הפופולריים ולקבל מידע על שיטות לשיפור הביצועים. כמובן שרצוי שמי שמלמד יהיה בעל יכולות שחייה, אחרת, אנחנו עדיין ממליצים לכם לקחת שיעורי שחייה בבריכה הקרובה למקום מגוריכם.

Swimming Technique How to Swim Swimming Technique How to Swim Swimming Technique How to Swim

זמינות חינם לאנדרואיד

Go Swim: אפליקציה לשחיינים מקצועיים

אפליקציה זו מתבססת על אתר בשם goswim.tv. היא כוללת מבחר גדול של סרטונים ומיועדת בראש ובראשונה לשחיינים רציניים או לספורטאים. היא מאפשרת מעקב אחר תחרויות שחייה בעולם ומספקת מאמרים ממאמנים או שחיינים מקצועיים עם טיפים לשיפור הטכניקות שלכם. גרסת האייפון יותר מומלצת מגרסת האנדרואיד שסובלת מבעיות בניגון סרטונים. הקליפים המצוינים שווים את המאמץ.

Go Swim Go Swim Go Swim

זמינות חינם לאייפון ואנדרואיד

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות