אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מפחדים שהילדים יטנפו לכם את האוטו? ניסאן מפתחת דגם דוחה לכלוך

מפחדים שהילדים יטנפו לכם את האוטו? ניסאן מפתחת דגם דוחה לכלוך

בחברת כלי הרכב היפנית עומלים בימים אלה על מכונית ה-NOTE שתצופה בשכבת 'אולטרה אוור- דריי' היעילה נגד בוץ, קרה ושלג וכוללת מושבים דוחי לכלוך

27.04.2014, 17:30 | שירות כלכליסט
חברת כלי הרכב היפנית ניסאן מפתחת בימים אלה במרכז הטכנולוגי שלה בשוויץ דגם מיוחד לשוק האירופי שנועד לדחות מים ולכלוכים שומניים, על כך מדווחת רשת CNBC.

קראו עוד בכלכליסט

המכונית הקומפקטית החדשה מדגם Note תכוסה בשכבה של חומר בשם 'אולטרה־אוור־דריי', המכסה את שכבת הצבע הרגילה ומסוגל לדחות שומן ומים.

במקביל, ניסאן פיתחה כיסויים מיוחדים למושבי המכונית, גם הם דוחי לכלוך, שיקסמו בעיקר להורים לילדים קטנים או לחובבי מחנאות.

ציפוי ה'אולטרה־אוור־דריי' יעיל במיוחד נגד גשם, קרה ושלג מעורב בבוץ, כך דיווחה חברת ניסאן בתום שלב הניסויים המקדימים.

ניסאן NOTE. המושבים דוחי הלכלוך יקסמו בעיקר להורים לילדים קטנים או לחובבי מחנאות ניסאן NOTE. המושבים דוחי הלכלוך יקסמו בעיקר להורים לילדים קטנים או לחובבי מחנאות ניסאן NOTE. המושבים דוחי הלכלוך יקסמו בעיקר להורים לילדים קטנים או לחובבי מחנאות

"מכונית הנוט של ניסאן תוכננה כך שתחסוך מהנהגים לחצים מיותרים", כך לפי ג'רלדין אינגאם, סמנכ"לית השיווק של הדגם. "אנחנו מחויבים להתייחס לבעיות היומיומיות ששעמן הלקוחות שלנו מתמודדים ותמיד פועלים ליישום הטכנולוגיות המתקדמות ביותר, כמו הציפוי המדהים הזה", ציינה.

לא ברור בשלב זה מתי ייצא לשוק הדגם המצופה.

לפני כמה שנים ניסאן פיתחה צבע מיוחד המסוגל לתקן שריטות בעצמו כשהוא נחשף לחומה של השמש. התהליך של מילוי השריטה מתבצע בתוך כמה שעות. עם זאת, מעט מאוד נהגים הביעו נכונות לשלם את העלות הנוספת עבור הצבע המתקן, ומשום כך ניסאן מציעה את הטכנולוגיה הזו רק בשווקים מועטים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות