אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
המחזמר של סיימון קאוול על 'אקס פקטור' יורד מהבמה אחרי חודש בלבד

המחזמר של סיימון קאוול על 'אקס פקטור' יורד מהבמה אחרי חודש בלבד

הורדת "אני לא יכול לשיר! אקס פקטור המחזמר", היא מכה נוספת לקאוול: בפברואר הכריזה רשת פוקס כי היא מבטלת את הגרסה האמריקאית של תוכנית הריאליטי

28.04.2014, 16:59 | שירות כלכליסט
חודש בלבד לאחר הבכורה הרשמית על במות הווסט אנד של לונדון, הפרודיה שיצר סיימון קאוול על תוכנית אקס פקטור: "אני לא יכול לשיר! אקס פקטור המחזמר", יורדת מהבמות.

ההודעה על הסיום המוקדם של ההצגות התפרסמה באתר של המחזה ובטוויטר. "אנחנו עצובים לסיים את הצגות, אך גאים במיוחד שהפקנו את המופע. הווסט אנד יכול להיות מקום לא צפוי, כפי שניתן לראות מהורדתן לאחרונה מהבמות של מספר הפקות מתוקשרות.

במחזמר I Can במחזמר I Can't Sing של סיימון קאוול במחזמר I Can

"בסוף כל הופעה של 'אני לא יכול לשיר' הקהל עמד על הרגליים, והמופע זכה לביקורת נלהבות, והיה לו צוות קריאטיבי נפלא, אך כנראה שזה לא תמיד מספיק", מסרה רבקה קוויגלי, מנכ"לית סטייג' אינטרטיינמנט, שהפיקה את המופע ביחד עם חברת סייקו אינטרטיינמנט של קאוול. לפי הדיווחים, בפלדיון התקשו למלא את המושבים בכל הצגה.

פלאדיום לונדון בו עלה המחזמר I Can פלאדיום לונדון בו עלה המחזמר I Can't Sing פלאדיום לונדון בו עלה המחזמר I Can

השקת המופע נערכה באופן רשמי באולם לונדון פלדיום ב-26 במרץ, אולם נערכו כמה הופעות קדם בכורה ב-5 במרץ. הופעת הסיום תיערך ב-10 במאי.

זו לא האכזבה הראשונה שחווה קאוול מהאקס פקטור. בפברואר הכריזה רשת פוקס כי היא מבטלת את הגרסה האמריקאית של תוכנית הריאליטי.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות