אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חנן פרידמן ימונה ליועץ המשפטי של בנק לאומי צילום: עומר הכהן

חנן פרידמן ימונה ליועץ המשפטי של בנק לאומי

פרידמן עובר מהראל, שם שימש בתפקיד היועץ המשפטי במשך 8.5 שנים. הוא יחליף בלאומי את נעמי זנדהאוז שהודיעה על פרישתה עד סוף השנה

28.04.2014, 17:12 | תומר ורון

היועץ המשפטי הוותיק של הראל, עו"ד חנן פרידמן, עוזב לטובת בנק לאומי. כך נודע "לכלכליסט". המינוי הרשמי צריך לקבל עוד אישורים מוועדות שונות בבנק ואת אישורו של בנק ישראל.

פרידמן מסיים קדנציה בת 8.5 שנים בהראל ונחשב לדמות מקורבת מאד לבעל השליטה והיו"ר יאיר המבורגר. דירקטוריון הראל אישר אתמול את מינויה של עו"ד נטלי משען-זכאי כמחליפתו של פרידמן.

בסוף השבוע שעבר הודיעה היועצת המשפטית הראשית של בנק לאומי וראש חטיבת הייעוץ המשפטי, נעמי זנדהאוז, כי תפרוש מתפקידה עד תום 2014. זנדהאוז עוזבת את הבנק לאחר כ-31 שנה בבנק ו-5 שנים כיועצת המשפטית הראשית של הבנק וכראש חטיבת הייעוץ המשפטי.

נעמי זנדהאוז. עוזבת עד סוף השנה, צילום: רון קדמי נעמי זנדהאוז. עוזבת עד סוף השנה | צילום: רון קדמי נעמי זנדהאוז. עוזבת עד סוף השנה, צילום: רון קדמי

בנק לאומי וחברת הראל מקיימים קשרים עסקיים ענפים והמבורגר היה הראשון שרכש ממנכ"לית הבנק דאז גליה מאור את קרנות הנאמנות וקופות הגמל של הבנק זמן קצר לאחר שנחתמה רפורמת בכר.

מבנק לאומי נמסר: "הבנק ידווח על זהות היועץ המשפטי במסגרת הודעה מסודרת ובצינורות המקובלים".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות