אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
לאחר 8 שנים: רמי הדר עוזב את תפקידו כמנכ"ל אלוט צילום: עמית שעל

לאחר 8 שנים: רמי הדר עוזב את תפקידו כמנכ"ל אלוט

מחליפו של הדר יהיה אנדריי אלפנט, סמנכ"ל המוצרים והשיווק של החברה. החברה פרסמה דוחות מעורבים

30.04.2014, 10:09 | ניר צליק

שמונה שנים אחרי שמונה למנכ"ל אלוט, עוזב רמי הדר את התפקיד. מחליפו בתפקיד יהיה אנדריי אלפנט, סמנכ"ל המוצרים והשיווק. הדר יישאר בחברה כחבר בדירקטוריון. אלפנט הוא בעל תואר ראשון בהנדסת מכונות מהטכניון ותואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת תל אביב.

מעבר לעזיבתו של הדר, אלוט גם פירסמה היום את דו"חות הרבעון הראשון. ההכנסות הסתכמו ברבעון הראשון של 2014 ב- 28.3 מיליון דולר, לעומת הכנסות של 24.1 מיליון דולר ברבעון הראשון של 2013 והכנסות של 27.3 מיליון דולר ברבעון הרביעי של 2013. הרווח הנקי הסתכם ב-2.1 מיליון דולר, או 6 סנט למניה. זאת לעומת רווח נקי של 3.2 מיליון דולר או 9 סנט למניה ברבעון הרביעי של 2013 ולעומת רווח של 600 אלף דולר או 2 סנט למניה ברבעון הראשון של 2013. ציפיות האנליסטים היו להכנסות של 26.4 מיליון דולר ורווח של 7 סנט למניה כך שהחברה התעלתה על צפי ההכנסות, אך פספסה את ציפיות הרווח.  

אלוט תקשורת עוסקת בפתרונות אופטימיזציה ופתרונות מניבי הכנסות, מיישומי אינטרנט ברשתות פס רחב, עבור מפעילי תקשורת קווית וסלולרית וארגונים גדולים. Allot Service Gateway מציעה למפעילי תקשורת יכולות ניתוח תעבורה, אכיפת חבילות שירות ומסלולי חיוב, אופטימיזציה לתעבורת וידאו ושירותי הגנת רשת.

המנכ"ל הפורש רמי הדר, צילום: אוראל כהן המנכ"ל הפורש רמי הדר | צילום: אוראל כהן המנכ"ל הפורש רמי הדר, צילום: אוראל כהן

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות