אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
קבוצת שולץ זכתה בזיכיון להפעלת שירותי המזון וההסעדה בעיר הבה"דים

קבוצת שולץ זכתה בזיכיון להפעלת שירותי המזון וההסעדה בעיר הבה"דים

הקבוצה תקים מתחם מזון על שטח של 1,000 מ"ר שיכלול סופרמרקט, חנות נוחות, בתי קפה, מסעדות, קפיטריות. הקבוצה תפעיל 7 חדרי אוכל ל- 30 אלף סועדים ביום ותעסיק 250 עובדים

01.05.2014, 13:13 | כלכליסט

קבוצת שולץ קיבלה זיכיון בלעדי להפעלת כלל שירותי ההסעדה בעיר הבה"דים המוקמת בנגב, החל מדצמבר 2014, לתקופה של 22 שנה. חברת שולץ תצייד את 7 חדרי האוכל שבמקום וכן תעסיק 250 עובדים להפעלת מערך ההסעדה.

עיר הבה"דים , מוקמת בימים אלה בצומת הנגב שבדרום , על שטח של 1,600 דונם ותכלול שמונה בסיסי הדרכה (בה"דים) של צה"ל, הממוקמים כיום בצריפין. המקום ישמש למגורים ופעילות של כ- 10 אלף חיילים, סגל ועובדי צה"ל.

הדמיית עיר הבה"דים הדמיית עיר הבה"דים הדמיית עיר הבה"דים

מתחם ההסעדה במקום, יתפרס על פני שטח של 16 אלף מ"ר. במסגרת הזיכיון תהיה שולץ האחראית הבלעדית על כל מערך ההסעדה, שיספק כ-30 אלף ארוחות ביום, שירותי קייטרינג לאירועים, טקסים ועוד, שיוכנו במטבח במקום. בנוסף, תנהל החברה את "חצר מזון" , שתוקם בלב המרכז המסחרי במקום על שטח של כ- 1,000 מ"ר ותכלול סופרמרקט, חנות נוחות, בתי קפה, מסעדות, קפיטריות וכו', כולל אחריות על השכרת השטחים לזכיינים.

המחזור השנתי הצפוי בעיר הבה"דים הוא כ-80 מיליון שקל בשנה, אשר יהפוך את חברת שולץ לחברה הגדולה ביותר לאספקת שירותי הסעדה בישראל.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות