אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
 Nod Ring: הטבעת האחת שתשלוט בגאדג'טים כולם

Nod Ring: הטבעת האחת שתשלוט בגאדג'טים כולם

באמצעות חיישנים שונים בגופה, מסוגלת הטבעת החכמה לזהות את תנועות היד שלכם ולהפוך אותן לפקודות עבור מחשבים, סמארטפונים וטאבלטים. היא כוללת גם משטח מגע זעיר, לגלילת תצוגת מסכים. המחיר: 150 דולר

01.05.2014, 19:24 | הראל עילם
הכירו את Nod Ring מבית מעבדות Nod, גאדג'ט שמאפשר למשתמשים להפעיל מכשירים ללא מגע על ידי תנועות מפרק. החברה החלה למכור אותה השבוע תמורת 150 דולר.

קראו עוד בכלכליסט

בשנתיים האחרונות הוצגו לא מעט פתרונות המאפשרים שליטה על מכשירים באמצעות תנועות יד, כגון הצמיד של מיקרוסופט שהשתמש בלייזרים כדי למדוד את תנועות המפרק והאצבעות של המשתמש. רובם, עם זאת, לא היו קלים ונוחים לשימוש כמו הטבעת.

פיתוח דומה ל-NOD הוא Fin, פרויקט פתוח שהצליח לגייס לפני כחודשיים 200 אלף דולר באתר אינדגוגו לפיתוח טבעת חכמה.NOD עם זאת היא הטבעת החכמה הראשונה הזמינה בשוק.

היא חסינה למים ואבק וזמינה במספר גדלים ובעתיד גם במספר צבעים. הטבעת פועלת על ידי בלוטות' ומאפשרת למשתמש לתכנת פקודות לתוך הממשק כך שתנועה מסוימת יכולה להורות לטלוויזיה לעבור ערוץ, או לטאבלט להיכנס לאפליקציה ספציפית. היא תומכת ב-PC, מק ואנדרואיד ובמספר מכשירים אלקטרוניים כגון התרמוסטט החכם של Nest.

משתמשים יכולים לתכנת פקודות על ידי שילוב של תנועת אצבעות או נגיעה במשטח המגע הנמצא בראש הטבעת, ורמת הדיוק נחשבת לגבוהה במיוחד - הטבעת משתמשת במספר מדי תאוצה, חיישני תנועה וחיישני קרבה. ממשק הטבעת גם כולל מקלדת וירטואלית בסגנון Swype, המאפשרת הקלדה מהירה על ידי הנעת האצבע. הסוללה אמורה לספק יום של עבודה.

החברה גייסה כספים מקרנות ההון סיכון מנלו וסקויה, וגייסה חלק מעובדיה מאפל, גוגל, HP וסמסונג.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות