אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

mySupermarket: אז מהו באמת סל הקנייה הזול ביותר?

החברה הישראלית מחזיקה בטכנולוגיה המאפשרת להשוות בין סלי מוצרים שאינם זהים באמצעות טכנולוגיה של ניתוח מילולי ומידע לשוני. בעזרת האפליקציה שלה, ניתן לדעת בדיוק היכן נמכרים המוצרים המשתלמים בשוק

06.05.2014, 07:52 | אסף גלעד

השוואת מחירים בין מוצרים בסופר היא מלאכת מחשבת, ועם זאת כולנו מתייחסים אליה באופן חובבני למדי. אנחנו משוכנעים שאנחנו קונים ברשת זולה או מוצר הנמכר במחיר הזול ביותר מבין כל הרשתות, אבל במרבית המקרים מדובר בלא יותר מאשר אשליה שאנחנו נוטלים בה חלק.

קראו עוד בכלכליסט

אולי יש לנו יכולת להשוות בין מוצרים במגוון סניפים באמצעות אתרי השוואת מחירים, אבל בדרך כלל אנחנו מתקשים לעשות זאת כשמדובר בסל קניות. אחרי הכל , גדלי האריזות השונים והמשתנים וריבוי המותגים יוצר בלבול שלא מאפשר לבצע השוואה מדויקת בין הרשתות. mySupermarket הישראלית מחזיקה בטכנולוגיה המאפשרת להשוות בין סלי מוצרים שאינם זהים באמצעות טכנולוגיה של ניתוח מילולי ומידע לשוני.

mySupermarket היא סטארט-אפ ישראלי שנוסד ב-2005 ופעל עד כה בעיקר בבריטניה, אך מחאת יוקר המחיה של שנת 2011 והדין הציבורי על הסוגיה הביאה את המנכ"ל גלעד שמחוני להפנות חלק מתשומת הלב גם הביתה. בימים האחרונים השיקה החברה אפליקציה למכשירים ניידים המאפשרת שירות לקניית סלי קניות ברשתות מרכולים הכוללת השוואת מחירי מוצרים וסלי קניות בין 5 הרשתות: מגה, שופרסל, רמי לוי, יינות ביתן ורשת ויקטורי. לטענת שמחוני, שימוש באפליקציה יכול להביא לחסכון של עד 35% בכל קניה.

‏‏‏

האפליקציה מאפשרת ליצור רשימות קניות; לסרוק מוצרים באמצעות ברקוד ולהוסיפם לרשימה, למשל כשנגמר מוצר בבית, או להשתמש בסריקה תו"כ קניה כדי להשוות מחירים בין סניפים ומאפשרת השוואת סלי הקניה בין רשתות השיווק השונות; וכן מגוון אפשרויות השאולות מאתרי קניות כגון "החלפת מוצר נבחר במוצר אחר כדאי יותר; הצעת מבצעים וחיווי לגבי המחיר הנוכחי של כל מוצר.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות5 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

2.
דיוק
בצעתי הזמנה דרך האתר לפני סיום שאלו אותי אם אני מעוניין להחליף למוצרים זולים יותר לא היה ברמי לוי קפה זהה לזה שביקשתי ניכנסתי לאתר של רמי לוי ידנית והקפה נח שם אחר כבוד במחיר זול בהרבה מהמקור לאחר בדיקה של מוצרים נוספים התברר שיש חוסר דיוק בהרבה מוצרים ווהצעות להחלפות לא יודע אם זה מכוון או פשוט חוסר דיוק אבל עדיף להזמין ישירות דרך האתר שאתם מאמינים כי הוא הזול יותר ההשוואה של מיסופרמרקט לוקה בחוסר דיוקים רבים
יגאל  |  07.05.14
1.
הטעיה גדולה
הרעיון נכון וחשוב הביצוע כושל. עד לשימוש באתר הנ"ל קניתי באופן ישיר אצל אחד הספקים. כאשר השתמשתי באתר הוא הדגים פער של יותר מ100 ש"ח לטובת ספק אחר. וכאן טמון הכסף. ההזמנה נעשתה ליום ו בשעה שהייתי אמור לקבל את המשלוח צלצלו ואמרו לי שחסרים 6 מוצרים מתוך 25 שהזמנתי וזאת למרות שעשיתי את ההזמנה כ 3 ימים לפני תאריך האספקה. קבלתי את החבילה כשעתיים לאחר הזמן שהובטח. וכאן מגיע נושא האיכות ירקות ופירות סוג ג. ואת כל זה ההאתר לא מביא לידיעתנו- שירות ואיכות וגם לא מאפשר דירוג גולשים של הספק. חבל שהולכים רק עד האמצע האתר יכול להיות זרז של איכות ושירות שגם עולים כסף.
דוד , כפר סבא  |  06.05.14