אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ליאו מסי ישלם 35 מיליון יורו לרשויות המס בספרד צילום: עוז מועלם

ליאו מסי ישלם 35 מיליון יורו לרשויות המס בספרד

כוכב ברצלונה רוצה לסיים את שערוריית העלמת המס שהוא מעורב בה השנה והגיע לסיכום עם רשויות המס בספרד על התשלום הענק

05.05.2014, 11:03 | שירות כלכליסט

ליאו מסי, כוכב ברצלונה ונבחרת ארגטניה, ישלם 35 מיליון יורו כדי לפתור את בעיותיו עם רשויות המיסים הספרדיות. בספרד מדווחים שהוא מעדיף לשלם את הסכום מאשר להיכנס למאבק משפטי עם רשויות המס - מה שעשוי לעלות לו יותר מ-40 מיליון יורו.

קראו עוד בכלכליסט

ליאו מסי, צילום: איי אף פי ליאו מסי | צילום: איי אף פי ליאו מסי, צילום: איי אף פי

רשויות המס הפכו את מסי השנה ל"נער הפוסטר" של המאבק שלהם בהעלמות מס ורואים בתשלום הכופר כהצלחה כבירה של המערכת.

מסי שילם מוקדם יותר השנה סכום של כ-10 מיליון יורו כפצוי על העלמת מיסים. מסי, שמרוויח בסביבות ה-40 מיליון יורו בשנה, ישלם 25 מיליון יורו נוספים כדי לסיים את הנושא כמה שיותר מהר ולפני המונדיאל בברזיל. למרות שמסי עצמו כנראה לא היה מעורב בהעלמת המס עצמה, אביו חורחה והוא היו יכולים להיכנס לכלא במקרה קיצון. על פי הדיווחים בפרשה, ליאו מסי העלים "רק" 4.1 מיליון יורו - אך ככל הנראה הסכום הזה גדל ונראה שמסי לא שילם מס מלא מאז 2007.

בינתיים מדווחים בספרד, שברצלונה מעוניינת למכור מספר שחקנים כדי לכסות על הפסדים אפשריים וכדי לממן בנייה חדשה של הקבוצה לפני שההשעייה מחלון העברות תיכנס לתוקף (ככל הנראה בינואר). ברצלונה, על פי הדיווחים, מציעה למכירה את ססק פאברגאס (55 מיליון יורו), פדרו (30 מיליון יורו), אלכסיס סאנצ'ז (30 מיליון יורו), דני אלבס (18 מיליון יורו), חאבייר מאסצ'רנו (18 מיליון יורו) ואלכס סונג (12 מיליון יורו).

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות