אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
שאלקה תשחק ב"פלטינס ארנה" עד 2018 לפחות צילום: רויטרס

שאלקה תשחק ב"פלטינס ארנה" עד 2018 לפחות

מבשלת הבירה הגרמנית פלטינס חידשה עם קבוצת הכדורגל שאלקה 04 מהבונדסליגה את הסכם זכויות השם לאצטדיון לארבע שנים נוספות. השווי: 5.5 מיליון יורו בשנה

07.05.2014, 16:38 | שירות כלכליסט
מבשלת הבירה הגרמנית פלטינס (C. & A. Veltins Brewery) חידשה עם קבוצת הכדורגל שאלקה 04 מהבונדסליגה את הסכם זכויות השם לאצטדיון לארבע שנים נוספות. מבשלת הבירה חברה לראשונה לקבוצה ב-1997, את זכויות השם לאצטדיון שיכול להכיל 62 אלף מושבים רכשה ב-2005.  

קראו עוד בכלכליסט

אוהדי שאלקה. הסכם עם  פלטינס עד 2023, צילום: רויטרס אוהדי שאלקה. הסכם עם פלטינס עד 2023 | צילום: רויטרס אוהדי שאלקה. הסכם עם  פלטינס עד 2023, צילום: רויטרס

יש לה גם הסכם חסות רחב יותר עם הקבוצה, שיימשך עד 2023.

התנאים הפיננסים אמנם לא נחשפו, אך באתר Sponsors.de מעריכים כי שווי החוזה עומד על 5.5 מיליון יורו בשנה. "השם של פלטינס ארנה הוא הלב של מערכת יחסים ערה ויציבה, ואנחנו מצפים לקידום הקשר", מסר מייקל הובר, בכיר בפלטינס.

"עבורנו כמותג פרימיום, החיבור לשאלקה ממקסם את הזהות והקבלה שלנו. אנחנו משוכנעים שאוהדי שאלקה עמדו מאחורי השם של פלטינס ארנה מההתחלה, מכיוון שיש לנו ערכים זהים – אנחנו מיושבים, נאמנים ואותנטיים".

"הארכת החוזה מאפשרת לנו להציב סימן קריאה הן עבור המועדון והן עבור הבונדסליגה", הגיב מנהל השיווק של שאלקה אלכסנדק ג'ובסט. "מלבד האספקטים המסחריים, העמידות והמהימנות הם גורמים חשובים להצלחה לזכויות שם של אצטדיונים. אנחנו גאים להמשיך בשיתוף הפעולה עם פלטינס שמזוהה על ידי האוהדים שגם חיים אותו".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות