אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הקלוזינג באי.די.בי צפוי להידחות למחר צילום: אוראל כהן, אניה בוכמן

בלעדי לכלכליסט

הקלוזינג באי.די.בי צפוי להידחות למחר

מחלוקות טכניות של הרגע האחרון מנעו חתימה חגיגית ומתוקשרת כבר היום בין הנאמנים לאלשטיין ובן משה. ההערכה היא כי לא מדובר במחלוקות מהותיות וכי השלמת העברת השליטה צפוי בקרוב

07.05.2014, 14:11 | גולן חזני

הקלוזינג של הסדר אי.די.בי יידחה כנראה למחר. ל"כלכליסט" נודע כי מחלוקות של הרגע האחרון בעניינים טכניים, בין הרוכשים מוטי בן משה ואדוארדו אלשטיין לבין נאמני ההסדר חגי אולמן ואיל גבאי, הביאו לדיון מרתוני שנמשך עד עתה. במצב דברים זה לא התאפשר ביצוע החתימה הסופית, למרות המאמץ שהושקע בכך. מניות אי.די.בי פיתוח אמורות להתחיל להיסחר ביום ראשון בבורסה בתל אביב, בהמשך לביצוע הקלוזינג.

ככל הנראה, המחלוקות שהתגלעו נוגעות לדרישות חדשות של הרוכשים והתנגדות הנאמנים. עם זאת לא מדובר במחלוקות על נושאים מהותיים, ולא מדובר על סיכון כלשהו לביצעו החתימה בקרוב.

עשרות אנשים שהיו מעורבים בהסדר הוזמנו להיום ב-12 בצהריים לטקס החתימה, כולל עיתונאים וצוותי טלוויזיה. בין השאר נועדה ההזמנה ולהציג את בעלי השליטה החדשים ולסקור בקצרה את תוכניות הניהול העתידי של החברה. גם הנאמנים גבאי ואולמן אמורים היו לשאת דברים.

כשעה לפני האירוע קיבלו המוזמנים הודעה כי הקלוזינג נידחה בשל התארכות הליכי הסיכום. לא נמסרה הודעה על שעה חדשה של האירוע. 

 

 אדוארדו אלשטיין ומוטי בן משה, צילום: אוראל כהן, אניה בוכמן אדוארדו אלשטיין ומוטי בן משה | צילום: אוראל כהן, אניה בוכמן  אדוארדו אלשטיין ומוטי בן משה, צילום: אוראל כהן, אניה בוכמן

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות