אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
1,200 משתתפים הגיעו לוועידה ה-8 לעסקים קטנים ובינוניים צילום: אוראל כהן

1,200 משתתפים הגיעו לוועידה ה-8 לעסקים קטנים ובינוניים

שר האוצר יאיר לפיד, מייסד קופיקס אבי כץ, בכירי המגזר העסקי ויזמים מובילים משתתפים בוועידה שתעמוד בסימן יצירת קפיצת מדרגה לעסק

12.05.2014, 06:45 | כתב כלכליסט

1,200 משתתפים הגיעו היום לוועידה ה-8 לעסקים קטנים ובינוניים של כלכליסט שמתקיימת היום במלון דיוויד אינטרקונטיננטל בתל אביב

הוועידה בהשתתפות שר האוצר יאיר לפיד ובכירי המגזר העסקי תעמוד השנה בסימן יצירת קפיצת מדרגה לעסק, ומיטב המומחים יעניקו כלים פרקטיים לשדרוג פעילות העסק מתחום המימון עד ההתאמה הטכנולוגית. בין הדוברים בוועידה: מנהל חטיבת השווקים בבנק ישראל אנדרו אביר, יו"ר ועדת הכלכלה אבישי ברוורמן, ראש החטיבה הבנקאית של בנק לאומי תמר יסעור והמשנה למנכ"ל בזק רן גוראון.

בין היזמים שישתתפו בוועידה: ציון חזן, מבעלי רשת הצעצועים עידן 2000; רועי יולוס, שחתום על מיזם העציצים המעוצבים; ודורון מרקו, מנכ"ל ובעלי White Innovation.

לחצו לצפייה
גלריית כלכליסט: הוועידה ה-8 לעסקים קטנים ובינוניים (22 תמונות)

במושב "מנטורים מייעצים לעסקים קטנים" ישתתפו יו"ר ומנכ"לית יוניליוור ישראל ענת גבריאל ומייסד ובעלי קופיקס אבי כץ. במושב שבו יעניקו מומחים שונים כלים ליצירת קפיצת מדרגה לעסק ישתתפו בין היתר סגן ראש החטיבה הבנקאית בבנק לאומי אייל בירן, סמנכ"ל הלקוחות בבזק איתמר הראל ומנהל הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים במשרד הכלכלה רן קויתי.

במושב שיעסוק בבניית תהליך חדשנות בעסק תשתתף אורחת מחו"ל - אליזבת קריסל, יועצת החדשנות של ענקית הצעצועים מטאל־פישר פרייס.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות7 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

6.
כבוד השר האוצר
מה עם תחום הרהיטים בארץ ? כולם יושבים בחיבוק ידיים ומהצד צופים אך הוא קורס . מלא חברות נסגרו ועוד הרבה בדרך. האם באמת יותר שווה לבנקים והאוצר להתמודד עם תוספת של מובטלים ופושתי רגל מאשר לתת להם אויר לנשימה ? לחץ בנקים מצד אחד ולחץ לקוחות שחושדים בצד שני יוצרים סיטואציה של חוסר יכולת להיסרדות.
עידן , חיפה  |  12.05.14
5.
אף אחד (מאלה שמבינים) לא משלה עצמו שיהיה קל בתקופה הקרובה..
אבל כל בר מוח חייב להסכים שהכלכלה תזוז לכיוונים חיוביים - רק אם יהיה ל"מעמד המשפיע" מספיק מזומנים . המעמד הזה הוא בעלי העסקים הקטנים "הפוטנציאליים". חייבים להקל עליהם בכל דרך ועדיף מוקדם ככל האפשר. עסקים קטנים מניעים את הכלכלה ויש להוריד מהם את כל המעמסות הקיימות כיום.
דג  |  12.05.14
לכל התגובות