אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הלל גייגר ימונה לסמנכ"ל האסטרטגיה של גיתם BBDO

הלל גייגר ימונה לסמנכ"ל האסטרטגיה של גיתם BBDO

גייגר שכיהן בחמש השנים האחרונות כמנהל אגף האסטרטגיה השיווקית ופיתוח המוצרים בחטיבת השיווק של HOT יחליף את נעה שלח-סובול המתמנית לסמנכ"ל אסטרטגיה בקשת

08.05.2014, 10:57 | כלכליסט
הלל גייגר (40) ימונה לסמנכ"ל האסטרטגיה של קבוצת גיתם BBDO החל מה- 15 ליוני. כך הודיעו עדו הרטוב ועמית לבני, מנכ"לים משותפים של הקבוצה. גייגר יחליף את נעה שלח-סובול המתמנית לסמנכ"ל האסטרטגיה של קשת.

הלל גייגר סמנכ"ל האסטרטגיה החדש בגיתם BBDO הלל גייגר סמנכ"ל האסטרטגיה החדש בגיתם BBDO הלל גייגר סמנכ"ל האסטרטגיה החדש בגיתם BBDO

הלל גייגר כיהן בחמש השנים האחרונות כמנהל אגף האסטרטגיה השיווקית ופיתוח המוצרים בחטיבת השיווק של HOT. במסגרת תפקידו היה הלל אחראי להובלת האסטרטגיה השיווקית של החברה, לאיתור מקורות בידול ומנועי צמיחה, לניהול המחקר, האנליזה והייעוץ האסטרטגי והיה שותף בניהול המהלכים השיווקיים והפרסומיים של החברה. טרם הצטרפותו ל- HOT כיהן הלל ארבע שנים כמנהל תחום האסטרטגיה השיווקית של סלקום, בה הוביל בין השאר את היערכותה החברה לשינויים רגולטוריים ותחרותיים, בכלל זה ניידות המספרים וכניסת מפעילים וירטואליים.

נעה שלח-סובול כיהנה כסמנכ"ל האסטרטגיה של גיתם BBDO במשך 6 שנים והייתה שותפה להובלת מהלכים שיווקיים ופרסומיים של גיתם עבור חברות מובילות במשק בהן: קבוצת פוקס, סלקום, שופרסל, אסם, חוגלה, בנק הפועלים, מפעל הפיס, אופל, ועוד. בין השאר הייתה נעה שותפה להובלת אסטרטגיית המהלכים הפרסומיים של מנוי פיס ("אראלה") וניקול של חוגלה אשר זכו בפרסי Effie עבור אפקטיביות שיווקית ופרסומית.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות