אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
באין רואה: גוגל מוכרת ללא פרסום את גוגל גלאס לחובבי גולף בעלי הון צילום: איי אף פי

באין רואה: גוגל מוכרת ללא פרסום את גוגל גלאס לחובבי גולף בעלי הון

ענקית האינטרנט פתחה דוכן בטורניר שמתקיים בפונטה ורדה, פלורידה. על הכוונת שלה בהמשך: אופטומטריסטים, חובבי ספורט, טבחים וטיילים

10.05.2014, 14:14 | שירות כלכליסט

שלושה שבועות לאחר שגוגל ערכה מכירה ליום אחד של ה"גוגל גלאס", ענקית האינטרנט מחפשת טקטיקות נוספות למכור את המשקפיים שלה. כך מדווח אתר ביזנס אינסיידר.

קראו עוד בכלכליסט

כעת העמידה גוגל על הכוונת בעלי הון חובבי גולף הצופים בטורניר הגולף The Player’s Championship המתרחש כעת בפונטה ורדה, פלורידה, שם הקימה גוגל עמדת מכירה. על פי אנשי המכירות בביתן, זוהי עמדת המכירות הפומבית הראשונה של החברה.

וכדי לפתות את הקהל עוד יותר, מוסיפה גוגל בונוס על כל רכישה: מיני מצלמה להתקנה על מקל הגולף.

חייל אמריקאי משתמש בגוגל גלאס חייל אמריקאי משתמש בגוגל גלאס חייל אמריקאי משתמש בגוגל גלאס

כאשר נשאל על התפתחות אחרונה זו בתוכנית מכירות של גוגל Google’s Glass Explorer, ענה דובר מטעם החברה: "כבר חודשים מספר אנו אומרים שאנו בוחנים דרכים חדשות למכור את הגוגל גלאס".

בידיעה שפרסמה אתמול אמרה גוגל, כי בחודשים הקרובים תבדוק דרכים חדשות למכור את המכשיר: "בששת החודשים האחרונים, נדהמו מהמשוב של המשתתפים בתוכנית ומהתובנות שלהם. לפני שבוע פתחנו את האתר ליום אחד והתגובות היו מדהימות עד כדי כך שכמעט אזל לנו המלאי ונאלצנו לסיים את המכירה מוקדם מהמתוכנן.

"מאז בנינו שוב את המלאי ואנו מתכננים להוסיף דרכים חדשות להרחבת התוכנית. אנו מקווים להביא את הגוגל גלאס לבודקים חדשים כגון אופטומטריסטים, חובבי ספורט, קמעונאי אינטרנט, טבחים וטיילים, וזאת לפני שנשיק את המוצר לציבור הכללי", אמר דובר החברה. 

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות