אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הדסה: נאמני בית החולים מבקשים דחייה של אסיפות הנושים צילום: מיקי אלון

הדסה: נאמני בית החולים מבקשים דחייה של אסיפות הנושים

עוה"ד אשר אקסלרד וליפא מאיר הגישו בקשה לביהמ"ש המחוזי בירושלים ובה הם מבקשים לדחות ההצבעה על מתווה הבריאות ליום חמישי. הדחייה תאפשר לנאמנים להמשיך ולשכנע את העובדים לתמוך במתווה המוצע

11.05.2014, 13:08 | מיקי פלד

נאמני בית החולים הדסה, עוה"ד אשר אקסלרד וליפא מאיר, מבקשים מבית המשפט לדחות את ההצבעה על מתווה ההבראה שהגישו, זאת בעקבות קשיים טכניים, כאשר ברקע ממשיכים הנמאמנים בנסיונות השכנוע של העובדים לתמוך בהסדר. לפי מתווה ההבראה המוצע, יושקעו 2.9 מיליארד שקל בשיקומו של בית החולים - 1.3 מיליארד שקל יגיעו מהמדינה ו-1.6 מיליארד השקלים הנותרים יגיעו מארגון נשות הדסה ועובדי בית החולים.

קראו עוד בכלכליסט

מימין: נאמני בית החולים, עוה"ד אשר אקסלרד וליפא מאיר. העובדים טרם הביעו תמיכה במתווה ההבראה, צילום: נמרוד גליקמן, גיא אסיאג מימין: נאמני בית החולים, עוה"ד אשר אקסלרד וליפא מאיר. העובדים טרם הביעו תמיכה במתווה ההבראה | צילום: נמרוד גליקמן, גיא אסיאג מימין: נאמני בית החולים, עוה"ד אשר אקסלרד וליפא מאיר. העובדים טרם הביעו תמיכה במתווה ההבראה, צילום: נמרוד גליקמן, גיא אסיאג

אסיפות הנושים של הדסה עשויות להידחות ליום חמישי. לפני שעה קלה הגישו הנאמנים אקסלרד ומאיר בקשה לבית המשפט המחוזי בירושלים, לדחות בהתאם גם את תוצאות ההצבעה ליום שני ה-19.5 ולהאריך את תוקף הקפאת ההליכים עד ה-20.5.

הסיבה לבקשת הדחייה היא קושי טכני לקיים את ההצבעה של כ-4,700 עובדי הדסה שצריכים להחליט האם הם מקבלים או דוחים את המתווה של תכנית ההבראה החד צדדית שהגישו הנושים בסוף השבוע.

הדחייה גם תאפשר לנאמנים והנהלת הדסה להמשיך את השיחות עם ועדי הרופאים, האחיות ועובדי המנהל והמשק כדי להשיג את תמיכתם בתכנית.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות