אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
גינדי החזקות מכרה קומת משרדים בשרונה ב-40 מיליון שקל צילום: יריב כץ

גינדי החזקות מכרה קומת משרדים בשרונה ב-40 מיליון שקל

הקומה שמשתרעת על 3,700 מ"ר נמכרה לשותפות של האחים נקש וקבוצת פוגל עבור חברת WeWork העולמית; בבעלות גינדי קומה נוספת אשר מוצעת גם היא למכירה

12.05.2014, 14:02 | דותן לוי

כמחצית ממתחם המשרדים בשרונה נמכר על ידי הבעלים גינדי החזקות לשותפות של האחים נקש וקבוצת פוגל עבור חברת WeWork העולמית תמורת 40 מיליון שקל. WeWork תאכלס את המתחם. מדובר על קומת משרדים בשטח של כ-3,700 מ"ר בפרויקט שרונה בתל אביב.

קראו עוד בכלכליסט

הקומה הינה אחת משתי קומות משרדים בשטח כולל של כ-7,000 מ"ר ברוטו הממוקמות מעל מתחם "שרונה מרקט" של גינדי. בשלב זה נמכרה הקומה העליונה מתוך השתיים, במחיר המשקף עלות של 10.8 אלף שקל למ"ר. אכלוס המשרדים צפוי בסוף 2014, בסמוך לאכלוס הדירות בפרויקט המגורים - שרונה תל אביב.

בכוונת הרוכשים להקים בשטח מתחם לא קונבנציונאלי לפי הקונספט של חברת WeWork העולמית, חברה אמריקאית בת ארבע שנים המציעה ליזמים, עצמאיים, סטארט-אפים, ולחברות צעירות שטחי עבודה בבנייני משרדים, עם מעטפת של שירותים נלווים. הייחוד של WeWork נוצר בסביבת העבודה הייחודית שנבנית בקרב קהילת החברים, כאשר בין היזמים והחברות הצעירות נוצרים קשרי עבודה והפריה הדדית. WeWork פועלת כיום ב-17 אתרים הממוקמים בשש ערים מרכזיות בארה"ב, וכעת, עם פתיחת המשרדים בפרויקט שרונה, תחל לפעול לראשונה גם בישראל מעל שרונה בסוף שנת 2014.

שרונה מרקט, הדמיה: ויוו פוינט שרונה מרקט | הדמיה: ויוו פוינט שרונה מרקט, הדמיה: ויוו פוינט

עו"ד שרון מומן, מנכ"ל פרויקט שרונה, מסר: "המרחב הייחודי שמעל שרונה מרקט יוצר חיבור טבעי ומתבקש לקונספט החדשני שמביאה WeWork ליזמים ולחברות צעירות בתל אביב", והוסיף: "אנו מתחילים בימים אלו בשיווק קומת המשרדים השנייה, ואני בטוח כי חברות רבות ימצאו בסביבה העסקית, בחוויה הקולינרית ובמרחב האורבני המושקע, גורמי משיכה אטרקטיביים".

פרויקט שרונה של גינדי החזקות כולל 324 דירות יוקרה, 7,000 מ"ר משרדים וכ-8,700 מ"ר מסחר בשרונה מרקט שעתיד להיפתח בסוף קיץ 2014, וכן חניון ציבורי עם למעלה מ-400 מקומות חניה.

במו"מ בין הצדדים ייצגו את חברת גינדי החזקות עו"ד עופר זוזובסקי ועו"ד עודד נבון ממשרד ראב"ד מגריזו בנקל ושות'. המתווך בעסקה הינו מר אלי גואטה ממשרד אמפייר נכסים.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות