אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אילן לוין נשכר על ידי הבורסה לגבש הסכם שכר קיבוצי עם העובדים צילום: מיקי אלון

אילן לוין נשכר על ידי הבורסה לגבש הסכם שכר קיבוצי עם העובדים

מינויו של לוין, לשעבר הממוה על השכר באוצר, נעשה על ידי הנהלת הבורסה הקודמת - עוד לפני כניסת המנכ"ל החדש יוסי ביינארט לתפקיד. ועד העובדים דורש לקבל את בונוס המעבר, גם אם יבוטל מעבר הבורסה למעון החדש

12.05.2014, 19:06 | רחלי בינדמן

מנכ"ל הבורסה יוסי ביינארט מתמודד בימים אלה עם משימת גיבוש הסכם קיבוצי חדש לעובדי הבורסה - אתגר משמעותי לא פחות מהחייאת הבורסה התל אביבית. ביינארט, שנכנס לתפקיד בתחילת השנה, מנהל משא ומתן עם 200 עובדי הבורסה, בניסיון להשיג הסכמה. כעת מתברר כי עוד בטרם נכנס ביינארט לתפקיד וכהיערכות למשא ומתן הצפוי עם העובדים שכרה הנהלת הבורסה הקודמת את אילן לוין לניהול המו"מ.

אילן לוין,  לשעבר הממונה על השכר במשרד האוצר, הוא כמובן בעל ניסיון אדיר בניהול משא ומתן עם ועדי עובדים לצורך גיבוש הסכמי שכר.

ביינארט מצידו ביקש מוועד העובדים לגלות סבלנות עד שילמד את הנושא וייכנס כמו שצריך לתפקיד, אך לאחרונה החל הוועד לעשות שרירים בניסיון לנצל את חוסר הניסיון של ביינארט מול ועד חזק, על מנת לשפר עמדות. לוועד עמדת כוח מתוקף העובדה שהכרזת שביתה משמעותה הפסקת מסחר והפסדי עתק לחברות הציבוריות, במקביל לפגיעה קשה במוניטין של הבורסה המקומית.

כפי שנחשף לראשונה ב"כלכליסט",  ביינארט בוחן בימים אלו מחדש את המעבר לבניין החדש והגרנדיוזי שנבנה בעלות של מאות מיליוני שקלים ברחוב אחוזת בית בתל אביב.  בוועד כבר דורשים התחייבות לקבל את בונוס המעבר בגובה 1.2 משכורות לעובד, גם אם המעבר לא יצא לפועל.

יוסי ביינארט, צילום: עמית שעל יוסי ביינארט | צילום: עמית שעל יוסי ביינארט, צילום: עמית שעל

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות