אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חרבות, נסיכות ופטריות: משחקי הסופר מריו צילום מסך: Youtube

PLAY

חרבות, נסיכות ופטריות: משחקי הסופר מריו

השרברב המפורסם בעולם מגיע לממלכת ווסטרוז, קאובוי שמתגלה כראפר הכי מהיר בעולם, הישראלים הכי מעצבנים שיש והדיון על ההתחממות הגלובאלית לוקח תפנית מפתיעה לכיוון ההגיוני

13.05.2014, 19:49 | נמרוד צוק

1. משחקי הסופר מריו

האנשים שמיזגו בין סטריט פייטר לרובוטריקים, בין דאבל דרגון למורטל קומבאט ובין האחים מריו לכל דבר שקיים ביקום כמעט, מעלים הברקה חדשה: הפתיח של משחקי הכס בגרסת סופר-מריו מעולה.

2. גברים לבנים ועוד איך יכולים

איך יוצרים את הראפ המהיר בעולם? לוקחים את האיש הזה, כפי הנראה אלוף העולם במכירת פומבית של בקר על ספידים - וממקססים אותו עם ביט אלקטרוני בקצב תואם.

3. אל תתרבו

אנשים שעושים לעצמם לייק, אנשים שאומרים בפורים "התחפשתי לעצמי", אנשים ששמים את הכפית של הקפה בכלי של הסוכר, ועוד אנשים שעדיף שלא יתרבו - כולם מככבים בסרטון הפרסומת המצחיק למדי לדף הפייסבוק "אל תתרבו", שעוסק באנשים שעדיף שלא יתרבו.

4. התחממות גלובלית, הדיון המדויק סטטיסטית

מי שיצפה באופן בו מתנהל בתוכניות האקטואליה בטלוויזיה האמריקנית הדיון בנושא משבר האקלים ואיך צריך לטפל בו, עשוי לקבל את התחושה שמדובר בדיון סימטרי בו 50% מהאנשים שיודעים על מה הם מדברים חושבים שאין בעיה כלל. המצב האמיתי הוא ש-97% אחוז מהקהילה המדעית לא מטילה כל ספק בהתחממות ובחלקה של האנושות בגרימתה. הקומיקאי ג'ון אוליבר הדגים איך אמור הדיון הזה להתקיים בעולם שפוי.

5. אינספשן, גרסת הרשת

למקולי קאלקין יש מסיבה כלשהי להקה. קוראים להם "פיצה אנדרגראונד" והם מתמחים בקאברים לולווט אנדרגראונד שאיש לא שומע ובאכילת פיצות. אתמול הם ניסו לקושש מעט תשומת לב ברשת באמצעות צילום של קאלקין לבוש בחולצה עם תמונה של ריאן גוסלינג לבוש בחולצה עם תמונה של מקולי קאלקין, ובאופן טבעי גררו את גולשי reddit לסשן בלתי נגמר של פיטשופ התמונה לתוך עוד תמונה של גוסלינג וקאלקין וחוזר חלילה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות