אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ארה"ב: סנאפצ'ט עקפה את ווטסאפ בנפח הטארפיק

ארה"ב: סנאפצ'ט עקפה את ווטסאפ בנפח הטארפיק

מחקר חדש מגלה שאפליקציית הצ'ט הפופולרית אחראית ל-1.86% מכלל תעבורת הרשת בארצות הברית. ואולם, היקף השימוש בסנאפצ'ט נמוך משמעותית מבווטסאפ, שמספר משתמשיה מתקרב לחצי מיליארד

15.05.2014, 15:38 | נמרוד צוק
האם סנאפצ'ט עקפה את ווטסאפ והפכה להיות אפליקציית המסרים הפופולרית בארה"ב? על פי דו"ח של חברת המחקר Sandvine שפורסם אתמול (ד'), אפליקציית התמונות שמשמידות את עצמן לאחר הצפיה התמקמה לראשונה במקום הגבוה ביותר ברשימת יצרני הטראפיק הגדולים ברשת - מבין כל אפליקציות המסרים.

קראו עוד בכלכליסט

על פי הדו"ח, סנאפצ'ט נמצאת במקום העשירי מבין כלל אפליקציות המובייל מבחינת היקף התעבורה בערוץ התקשורת היוצאת, והיא אחראית ל-1.86% מהטראפיק, אחרי אפליקציות כמו פייסבוק (18%), יוטיוב (8.25%), סקייפ (4.6%) ואייטיונס (3%). בערוץ התקשורת הנכנסת, עם זאת, היא לא נוכחת כלל בעשיריה הפותחת.

מובילה בטארפיק, לא במספר המשתמשים. סנאפצ מובילה בטארפיק, לא במספר המשתמשים. סנאפצ'ט מובילה בטארפיק, לא במספר המשתמשים. סנאפצ

הדירוג של Sandvine, עם זאת, אינו מעיד על הובלה במספר המשתמשים: משתמשי סנאפצ'ט שולחים תכנים כבדים יחסית כמו תמונות וסרטוני וידאו ומנועים ממשלוח הודעות טקסט בלבד. הדירוש התבסס על מדידות שערכה החברה בקרב 250 חברות תקשורת ברחבי העולם במהלך השנתיים האחרונות.

עדיין לא תחרות אמיתית לווטסאפ

סנאפצ'ט אינה מפרסמת את מספר המשתמשים הפעילים שלה כפי שעושות יצרניות אפליקציות המסרים האחרות, ובמקום זאת היא מפרסמת נתונים על היקף השימוש הכולל בלבד. על פי הנתונים שפרסמה מוקדם יותר החודש, משתמשיה שולחים מדי יום 700 מיליון הודעות תמונה או וידאו, וצופים 500 מיליון פעם ביום בתכנים שמתפרסמים באמצעות תכוית Snapchat Stories - מקבצי תכנים שהמשתמש משתף עם כל חבריו לפרק זמן קצוב מראש של 24 שעות.

משתמשי ווטסאפ, לשם השוואה, שיגרו ביום החזק ביותר של השירות באפריל האחרון כ-20 מיליארד הודעות, על פי נתוני החברה. מספר המשתמשים המוצהר עמד בפברואר האחרון על 465 מיליון לקוחות קבועים. פייסבוק, שרכשה את ווטסאפ בסכום של 19 מילארד דולר, היתה לפני כן במו"מ עם סנאפצ'ט והציעה, על פי דיווחים לא רשמיים, סכום של 3 מיליארד דולר עבור החברה.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות