אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

עיני מסמן את המאבק הבא: "אין לי ספק שניסנקורן ידע לפרק את מטען הצד של בנט"

יו"ר ההסתדרות היוצא ניצל את הבמה שניתנה לו במעמד בחירתו של אבי ניסנקורן לתפקיד והגיב לחשיפת "כלכליסט" על כוונתו של שר הכלכלה לאפשר למעסיקים לחשב שעות נוספות על בסיס חודשי: "ההחלטה התמימה הזו הולכת להוריד הרבה מאוד כסף בשוטף מציבור העובדים"

20.05.2014, 15:41 | מיקי פלד

עופר עיני לא מפסיק לייצר כותרות, גם ביום בו נבחר יו"ר חדש שיעמוד בראש ארגון העובדים.

קראו עוד בכלכליסט

עיני שהגיע היום (ג') לבית ההסתדרות כדי לברך את מחליפו בתפקיד והאיש שהוא בעצמו סימן כממשיך דרכו, אבי ניסנקורן, ניצל את הבמה שניתנה לו והגיב לחשיפת "כלכליסט" לפיה בכוונתו של שר הכלכלה, נפתלי בנט, לשנות את חוק שעות עבודה ומנוחה ולאפשר למעסיקים לחשב את השעות הנוספות של עובדיהם על בסיס חודשי, במקום יומי: "אין לי ספק שאבי ידע לפרק את מטען הצד הזה. ההחלטה התמימה הזו הולכת להוריד הרבה מאוד כסף בשוטף מציבור העובדים", אמר עיני.

משמאל: עיני וניסנקורן. היו"ר היוצא מסמן את המאבק הבא של מחליפו, צילום: עמית שעל משמאל: עיני וניסנקורן. היו"ר היוצא מסמן את המאבק הבא של מחליפו | צילום: עמית שעל משמאל: עיני וניסנקורן. היו"ר היוצא מסמן את המאבק הבא של מחליפו, צילום: עמית שעל

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

15 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

15.
ברוך שפטרנו מעונשו של עיני וברוך הבא לניסנקורן
תקופתו של עיני הייתה הקשה ביותר לעובדי ישראל בתקופה זו הוקפא וירד שכר העובדים שכר המינימום הפך לשכר מקובל חמישים אחוז מעובדי המדינה משתכרים מתחת לשכר המינימום ממשיכים להפריט את נכסי המדינה והאיש שהיה עסוק בנהנתנות קולו נדם אני מקווה שבהנהגתו של ניסנקורן נפתח עידן חדש עידן של תקווה עידן של פרנסה בכבוד ועידן של חיזוק התעשייה בישראל.
הפנתר  |  22.05.14
13.
הטעיה לציבור העובדים
אני כבר פנסיונר לכן העינין של השעות הנוספות לא נוגע בי באופן אישי אבל ...... אבל כאן יש הטעיה ברורה, חמורה ואפילו פושעת נגד ציבור העובדים. מעביד יבקש לעובד מסוים בשל לחץ בעבודהת או דחיפות להוציא פרויקט כמה שיותר מוקדם שבסופו של דבר יתן לו (למעביד) יותר רווחים או רווחים מוקדמים יותר ו...ולמחרת לאחר שיורד הלחץ או מסתיים הפרויקט המעביד יומאר לעובד, סתם כדוגמה, השבוע אתה תעבוד 4 שעות ביום במקום ה-8 הרגילות.....מה קורה בסופו של דבר לפי "חוק בנט" העובד קורעה את התחת (סליחה בשל הביטוי) עובד קשה זמן מסוים, לא רואה את משפחתו, חוזר הבית תשוש......והמעביד מקזז את השעות שעבד יותר עם השעות שיעבוד פחות לאחר מכן...זאת אומרת לא יקבל שום שעה נוספת בשל המאמץ.....ובצד שני המעביד יוריד את הלחץ בעבוןדה ו/או יסיים את הפרויקט או מה שלא יהיה ויקבל יותר רווחים והעובד "נייט"..כלום ! יו"ר ההסתדרות החדש, מר אבי ניסנקורן, חייב לעצור מהלך של מירמה הזה אפילו אם יהיה צורך ע"י שביתת כללי...מקווה שלא יהיה צורך לזאת
KOVA TEMBEL , HASHARON  |  20.05.14
12.
ואני דווקא חושב שזה לטובת העובדים החלשים. כנסו
עובד שאינו עובד משרה מלאה, מקבל עבור השעות הנוספות רק 100% ללא כל תוספת (עד שישלים את שעות המשרה המלאה). אך מכיוון שזה עדיין נחשב כשעות נוספות, אין הפרשות לתגמולים ואין הפרשות לפיצויים על סכומים אלה. כלומר העובד נדפק שכן אינו זכאי להפרשות סוציאליות והמעביד מרוויח שכן משלם רק תעריף שעה רגיל ולא מוסיף סוציאליות. העובדים הללו הם בדרך כלל החלשים בחברה (עובדים שעתיים וכו')ועליהם ההסתדרות צריכה להגן. מה לעשות שמה שמעניין את ההסתדרות אלו דווקא הוועדים הגדולים שעובדיהם באמת יינזקו מההצעה הזו.
יוסף  |  20.05.14
לכל התגובות