אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
השף רפי כהן התמוטט ונלקח לאשפוז צילום: אוראל כהן

השף רפי כהן התמוטט ונלקח לאשפוז

כרגע לא ברור מה יהיה עתידן של המסעדות רפאל וחמש שבבעלותו. לפני חודש התלונן השף על הונאת ענק

20.05.2014, 17:02 | גלי וולוצקי
השף רפי כהן נלקח היום לאשפוז לאחר שהתמוטט. כרגע לא ברור מה יהיה עתידן של מסעדת רפאל, ומסעדת חמש במלון מנדלי בתל אביב שבבעלותו.

קראו עוד בכלכליסט

במהלך השבועות האחרונים, מאז שנפתחה מחדש, פעלה רפאל במתכונת הרצה בלבד. כמה נסיונות להזמין שולחן במסעדה נענו בתשובה שהמסעדה מלאה וניתן להזמין מקום רק כמה ימים לאחר מכן. אך לכלכליסט נודע שלמעשה פעלה המסעדה בתפוסה חלקית מאוד, כפי הנראה בשל מחסור בכוח אדם.

מסעדת רפאל, צילום: נמרוד קליגמן מסעדת רפאל | צילום: נמרוד קליגמן מסעדת רפאל, צילום: נמרוד קליגמן

גם במסעדת חמש במלון מנדלי לא ניתן היה להזמין מקומות, וסועדים שהזמינו מקום לארוחת בוקר במסעדה לפני כחודש קיבלו הבוקר טלפון שבו נאמר להם לא להגיע מפני שהמסעדה תהיה מעתה ועד להודעה חדשה פתוחה לאורחי המלון בלבד.

רפאל נסגרה ב־19 באפריל לאחר שהשף והבעלים רפי כהן טען שהתגלתה בה הונאת ענק שלה היו שותפים חלק מהעובדים וחברת המחשוב של המסעדה. לאחר הסגירה התפרסמו בכלי התקשורת טענות של עובדים במסעדה שהתלוננו על יחס בעייתי מצד כהן. יום לפני הסגירה אף הודיעו כ־12 עובדים כי לא יגיעו למשמרת, ואת המשמרת האחרונה ניהלה המסעדה עם צוות מצומצם ביותר.

ב־22 באפריל הגיש כהן תלונה במשטרה כנגד חברת המחשוב, ולאחר כמה ימים הגישה החברה תלונה נגדית על לשון הרע. ככל הידוע במסעדת חמש של כהן, במלון הבוטיק מנדלי, ממשיכה לפעול מערכת של חברת המחשוב שאותה האשים במעילה.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות