אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
דיסני מעלה מחירים: כרטיס כניסה לפארק בקליפורניה - 96 דולר

דיסני מעלה מחירים: כרטיס כניסה לפארק בקליפורניה - 96 דולר

מדובר בעלייה של 4 דולר לכרטיס. החברה מייקרת גם את הכרטיס המשותף לדיסנילנד ולדיסני קליפורניה אדוונצ'ור ל-150 דולר. בנוסף, בוטלו הכרטיסים השנתיים לתושבי דרום קליפורניה, בגלל לחץ מבקרים הצפוי בקיץ

20.05.2014, 19:57 | סוכנויות הידיעות

ממלכת הקסם תהיה בקרוב יקרה יותר. דיסנילנד הודיעה כי היא מעלה ב-4 דולר את מחיר כרטיס הכניסה היומי עבור מבקרים מעל גיל 10 ל-96 דולר לכרטיס.  

קראו עוד בכלכליסט

קליפורניה אדוונצ'ור (Disney California Adventure), מ-137 ל-150 דולר. בנוסף, החברה מבטלת את הכרטיסים השנתיים לתושבי דרום קליפורניה. עליות המחירים מתבצעות לקראת שיא עונת התיירות בפארקים.

ב-CNN מדווחים כי הסיבה לשינויים היא שבדיסני מצאו כי בימי ראשון יותר מדי מבקרים מקומיים גודשים את הפארק. "בדיסני רוצים שאנשים יתפסו את דיסנילנד יותר כיעד לחופשות ולא כמקום לביקור של יום", אומר רוברט נילס, עורך הבלוג "Theme Park Insider, שעוקב אחר המתרחש בדיסני. 

 

דיסנילנד, קליפורניה דיסנילנד, קליפורניה דיסנילנד, קליפורניה

לדבריו, דיסני מעלה באופן קבוע את מחירי כרטיסי הכניסה לפארקים שלה, לעיתים אף בקצב של פעמיים בשנה. "כל

עוד מספר המבקרים ממשיך לטפס על אף עליות המחירים, אז בדיסני ימשיכו לעלות מחירים". לראיה, בדיסני וורלד העלו את המחירים בפברואר.

דיסני נהנית מהצלחה לא מבוטלת לאחרונה. בתחילת החודש היא דיווחה על זינוק של 30% ברווחי הרבעון השני לעומת השנה שעברה, הרבה בזכות הסרט Frozen שהוא הלהיט האחרון של החברה, והוכתר כבר לסרט האנימציה המרוויח ביותר בהיסטוריה.

"כמו כל עסק אחר, אנחנו מבצעים הערכות תקופתיות למחירים שלנו ומבצעים התאמות בהתבסס על מגוון של גורמים. כרטיס כניסה לפארק השעשועים שלנו מייצג שווי רב, בייחוד כשמסתכלים על המרחב והאיכות של האטרקציות והבידור שאנחנו מציעים", מסרה בתגובה סוזי בראון, הדוברת של דיסנילנד.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות