אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
דדי פרלמוטר מונה לדירקטוריון מלאנוקס צילום: אלעד גרשגורן

דדי פרלמוטר מונה לדירקטוריון מלאנוקס

פרלמוטר כיהן עד לאחרנה כסגן נשיא אינטל. במלאנוקס, שעוסקת בפיתוח וייצור פתרונות תקשורת ומחשוב ענן, מעוניינים בניסיון הרב שצבר פרלמוטר בתחום מרכזי הנתונים

21.05.2014, 12:18 | רפאל קאהאן

חברת מלאנוקס הישראלית הודיעה אתמול (ג') על הצטרפותו של דדי פרלמוטר לדירקטוריון החברה. פרלמוטר שכיהן בתפקידי ניהול רבים בענקית השבבים אינטל והיה אחד המועמדים לכס מנכ"ל החברה, עזב אותה לאחר מינויו של בריאן קרזניץ' לתפקיד.

קראו עוד בכלכליסט

המינוי של פרלמוטר מהווה קפיצת שלב באסטרטגיה של מלאנוקס להפוך מיצרנית פתרונות תקשורת לספקית של שירותי ענן ופתרונות מרכזי נתונים. פרלמוטר היה אחראי במהלך 34 שנותיו באינטל לפיתוח טכנולוגי ועסקי של חלק לא מבוטל מטכנולוגיות החברה, כגון שבבי סנטרינו ו-Core למחשבים.

מלאנוקס מעוניית להפוך מספקית ציוד תקשורת לשרתים ומרכזי נתונים לספקית פתרונות מחשוב ענן מלאנוקס מעוניית להפוך מספקית ציוד תקשורת לשרתים ומרכזי נתונים לספקית פתרונות מחשוב ענן מלאנוקס מעוניית להפוך מספקית ציוד תקשורת לשרתים ומרכזי נתונים לספקית פתרונות מחשוב ענן

מלאנוקס, שהשיקה לאחרונה בשותפות עם מספר חברות, פתרון מחשוב ענן חדש מעוניינת לשלב את ניסיונו של פרלמוטר בתחום פתרונות התקשורת במהלך החדש שלה. אין ספק כי הרכש של פרלמוטר יספק לחברה הישראלית גושפנקה לא מבוטלת בתחום בקרב לקוחות פוטנציאליים.

תחום מחשוב הענן נשלט כיום על ידי אמזון, גוגל, IBM, רקספייס ומיקרוסופט. מעבר לכך חברות רבות נוספות כגון HP ואורקל מספקות פתרונות בתחום. אולם במלאנוקס מאמינים כי לחברה יש יתרון לא קטן בדמות פתרונות תקשורת שהיא מספקת לרבים מהחברות הללו.

לא ברור אם האסטרטגיה של מלאנוקס כוללת מיצוב כספק ללקוחות קצה או התמקדות באספקת פתרונות לשוק מרכזי הנתונים. כך או כך, למלאנוקס יש תוכניות לגדול מעבר למיצובה הנוכחי, ובחברה מאמינים שפרלמוטר יהווה שחקן חיזוק משמועותי לתוכניותיה.

מניית מלאנוקס שנסחרת בנאסדא"ק, רשמה עלייה של 1.3% אתמול ונסחרה ב-32.64 דולר למנייה. החברה הציגה דוחות מאכזבים לרבעון הראשון עקב אי עמידה ביעדים, וזאת למרות עלייה בהכנסות של כ-18.8% ל-98.7 מיליון דולר.   

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות