אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ארה"ב: אצטדיון שנבנה ב-60 מיליון דולר "אינו בטוח להתכנסויות ציבוריות" צילום: איי אף פי

ארה"ב: אצטדיון שנבנה ב-60 מיליון דולר "אינו בטוח להתכנסויות ציבוריות"

פחות מ-21 חודשים לאחר סיום הפרויקט, שנחגג בבעיטת הפתיחה של קמפיין הניצחון של הקבוצה בעונת 2012, האצטדיון נסגר עד סוף השנה

21.05.2014, 22:18 | שירות כלכליסט

קבוצת הפוטבול של תיכון אלן היא בעלת בסיס חזק בדומה לכל תכנית הספורט בארה"ב. אולם לא ניתן לומר את אותו הדבר על אצטדיון איגל – מגרש הבית היוקרתי של הקבוצה שמאתגר כמה מהמגרשים של קבוצות מכללות.

קראו עוד בכלכליסט

מגרש פוטבול.  מעצמת הפוטבול והקהילה בפרבר בצפון דאלאס אובדי עצות, צילום: MCT מגרש פוטבול. מעצמת הפוטבול והקהילה בפרבר בצפון דאלאס אובדי עצות | צילום: MCT מגרש פוטבול.  מעצמת הפוטבול והקהילה בפרבר בצפון דאלאס אובדי עצות, צילום: MCT

פחות מ-21 חודשים לאחר סיום הפרויקט בשווי 60 מיליון דולר, שנחגג בבעיטת הפתיחה של קמפיין הניצחון של הקבוצה בעונת 2012, האצטדיון נסגר עד סוף השנה, כך על פי דיווח בדאלאס מורנינג ניוז.

לאחר שתי עונות של אקשן יוצא מהכלל תחת האורות הבוהקים של המגרש הייחודי לקבוצה בתיכון, המתחם מחשיך. "האצטדיון אינו בטוח להתכנסויות ציבוריות", הגיב המפקח הכללי, לאנס הינדט. ניתוח סופי של מבנה האצטדיון אמנם יתפרסם רק ביוני, אך בעיתון המקומי מציינים כי מדו"חות מקדימים עולה עדות מרשיעה נגד האנשים שהיו מעדיפים שהאצטדיון שיכול להכיל עד 18 אלף צופים יישאר עמוס השנה. בדו"ח מציינים ש"מהנדסים מצאו כשלים בתכנון ביציעים". עוד נטען ש"חלק מעמודי התמיכה לא עוצבו בצורה שתוכל להחזיק את המשקל המשוער שיתרכז באזור זה באצטדיון".

ממצאים ראשוניים גרמו לסגירת המקום בפברואר. ההתפתחות האחרונה מותירה את מעצמת הפוטבול והקהילה בפרבר בצפון דאלאס אובדי עצות. הבוחרים אישרו את תחילת הבנייה ב-2009 והפרויקט יצא לדרך. מלבד המושבים הרבים, המיזם כלל גם התקנה של אזור NaturalGrass Matrix, חדר משקולות ולוח תוצאות HD בגודל 23 על 13 מטרים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות