אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
דח"צית בוויקטורי לא הגיעה לישיבות וכהונתה לא חודשה צילום: אוראל כהן

דח"צית בוויקטורי לא הגיעה לישיבות וכהונתה לא חודשה

המוסדיים אימצו את המלצת אנטרופי שהתנגדה להארכת הכהונה מאחר שהדירקטורית לא עמדה בתנאי הנוכחות של לפחות 75% מהישיבות. באסיפה הצביעו המוסדיים גם בעד אישור שכר למשפחת רביד

26.05.2014, 08:48 | גיל קליאן

התנגדות חברת הייעוץ למוסדיים אנטרופי הכשילה את הארכת כהונתה של הדח"צית מיטל טליוסף חתוכה בקמעונאית המזון ויקטורי. הסיבה להתנגדות להמשך כהונתה של חתוכה נעוצה בכך שלא הגיעה למספיק ישיבות דירקטוריון, כאשר מבחינת חברת הייעוץ אם דירקטור (ובפרט דירקטור מטעם הציבור) מגיע לפחות מ־75% מישיבות הדירקטוריון — אין להאריך את כהונתו.

באסיפת בעלי המניות של ויקטורי שנערכה בחמישי האחרון התנגדו גם משקיעים מוסדיים כמו ילין לפידות, הראל, איילון, דיקלה וכן קופות הגמל של עובדי התעשייה האווירית והאוניברסיטה העברית.

באסיפה הצביעו מרבית המוסדיים בעד אישור שכרם של בני משפחת רביד, לאחר שאלו התחייבו כי עד אמצע 2015 יבחרו בין כהונה בדירקטוריון לכהונה כחברי הנהלה. אבי המשפחה חיים רביד מכהן כנשיא, כדירקטור וכסמנכ"ל כספים. בנו אברהם מכהן כדירקטור וכסמנכ"ל תפעול ופיתוח עסקי, והבת טליה חנן מכהנת כדירקטורית, כמנהלת קשרי לקוחות וכממונה על האכיפה. כעת ייאלצו בני המשפחה, למעט אייל רביד המכהן כמנכ"ל וכדירקטור, להכריע מי יישאר בדירקטוריון ומי כנושא משרה.

מי שהתנגדו לאישור הסכמי השכר של המשפחה היו עובדי התעשייה האווירית, עובדי האוניברסיטה העברית, סיגמא, מיטב דש ואלומות ספרינט, שייצגו ביחד כ־ 0.76% מבעלי המניות. באסיפה אושר המשך כהונתו של הדח"צ יצחק זאוברמן.

ויקטורי, צילום: צפריר אביוב ויקטורי | צילום: צפריר אביוב ויקטורי, צילום: צפריר אביוב

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות