אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חשד: מפעילי מועדון חשפנות בת"א העלימו הכנסות בגובה עשרות מיליוני שקלים צילום: גיל נחושתן

חשד: מפעילי מועדון חשפנות בת"א העלימו הכנסות בגובה עשרות מיליוני שקלים

על פי החשד, מנהלת מועדון "הבורסה" שבדרום העיר ושניים מבני משפחתה העלימו הכנסות שהתקבלו ממכירת כרטיסי כניסה ומתן שירות אינטימי. השלושה נעצרו במהלך פשיטה לילית ובעקבות חקירה סמויה

26.05.2014, 13:34 | עמרי מילמן

בית משפט השלום בתל אביב האריך אמש (א'') בארבעה ימים את מעצרם של שלושה בני משפחה המפעילים את מועדון החשפנות "הבורסה" בדרום תל אביב בחשד שהעלימו הכנסות בגובה של עשרות מיליוני שקלים בשנים האחרונות, ובין השאר כ-10 מיליון שקל בשנה האחרונה.

קראו עוד בכלכליסט

השלושה נעצרו במוצאי שבת האחרונה במהלך בפשיטה לילית של רשות המסים על המועדון, שבמהלכה הוחרמו ערימות מזומנים מוסלקות בשווי של מיליון שקל. על פי החשד, מנהלת המועדון העלימה בעזרת בני משפחתה את ההכנסות בשיטה מתוחכמת תוך כדי השמדת ראיות יומיומית.

תחנת משטרה (ארכיון), צילום: גיל נחושתן תחנת משטרה (ארכיון) | צילום: גיל נחושתן תחנת משטרה (ארכיון), צילום: גיל נחושתן

כאמור, בית משפט השלום בתל אביב האריך אמש את מעצרם של השלושה, ובהם מנהלת המועדון, שי-לי אבנבח, וכן אביה ואחד מאחיה שעבדו עמה. על פי החשד, אבנבח (37) ובני משפחתה העלימו למעלה מ-10 מיליון שקל בשנה האחרונה מהכנסות המועדון שהתקבלו ממכירת כרטיסי כניסה, מזון ומשקאות ומתן שירות אינטימי.

"מעקב צמוד אחר ה'טיפים' של הרקדניות"

כמו כן, על פי החשד, עשרות עובדי המועדון הועסקו במקום במזומן ללא תלוש משכורת וללא העברת ניכויים למס הכנסה והתשלומים לספקים התבצעו במזומן וללא חשבוניות. רשות המסים שתצפתה במקום גילתה כי כי בני המשפחה ניהלו מעקב צמוד אחר כל הכנסות המועדון, כולל "טיפים" לרקדניות, כדי להעלים ראיות על התשלום בידי הלקוחות כאשר אב המשפחה, איש הכספים של המועדון, נהג מדי ערב להשמיד את כל המסמכים המעידים על פעילותו הכלכלית של המועדון לאחר שסיים לערוך את החשבונות ולהשליך אותם בפח האשפה הסמוך למועדון.

בחקירתה טענה אבנבאח כי חלק מן הסכום שנמצא הוא הכסף שקיבלה עבור מכירת המועדון בשנת 2008 לרם זלזניק, ישראלי המתגורר זה כמה שנים בתאילנד, חלקו מהלוואות לפתיחת עסק שניתנו לה על ידי חברים שאת שמם המלא לא ידעה למסור ואת חלקו, מצאה בביתו של בן-זוגה, בעליו הקודם של המועדון שנפטר בשנה שעברה. ברשות השופטת דנה אמיר מבית משפט השלום בתל אביב אישרה, כאמור, את הארכת מעצרם של בני המשפחה – שי-לי, אביה מיכאל ואחיה מרדן - בארבעה ימים על מנת לאפשר ביצוע פעולות חקירה נוספות ולמנוע שיבוש הליכים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות