אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
עובדי רשות השידור מאיימים בהשבתת המסך החל מהיום צילום: מאיר אזולאי

עובדי רשות השידור מאיימים בהשבתת המסך החל מהיום

ועדי העובדים מאיימים להשבית את השידורים החל מ-16:00 כיוון ששר התקשורת מתכוון להעלות להצבעה היום את הצעת החוק לפירוק הרשות. לגבי האפשרות של השבתת המונדיאל, אומרים בוועדים כי "כל האפשרויות נשקלות ונמצאות על השולחן"

26.05.2014, 14:07 | אופיר דור

ועדי העובדים ברשות השידור מאיימים להשבית את שידורי הרדיו והטלוויזיה היום החל מהשעה 16:00 אחר הצהריים, במקביל לפתיחת מושב הקיץ של הכנסת. העובדים מוחים על החלטתו של שר התקשורת גלעד ארדן להעלות היום (ב') להצבעה בקריאה ראשונה בכנסת את הצעת החוק לפירוק רשות השידור ופתיחת גוף חדש שיחליף אותה. ההשבתה צפויה להימשך מספר שעות. 

רשות השידור, צילום: מאיר אזולאי רשות השידור | צילום: מאיר אזולאי רשות השידור, צילום: מאיר אזולאי

העובדים מוחים גם כי ארדן מנסה לקדם החלטה לפיה הצעת החוק תידון בהמשך על ידי ועדת משנה משותפת לוועדות הכספים והכלכלה, בראשה עומדת יש עתיד. העובדים רוצים שהצעת החוק תידון על ידי ועדת הכלכלה בראשות חבר הכנסת מהאופוזיציה אבישי ברוורמן (העבודה).

העובדים לא קיבלו החלטה לגבי המשך השבתת השידורים, כולל לגבי שידורי המונדיאל שיחלו בסוף חודש יוני. אולם לדברי גורמים בוועדי העובדים, "כל האפשרויות נשקלות ונמצאות על השולחן". גם ההסתדרות הודיעה כי היא מגבה את עובדי רשות השידור, ומאמינה שרפורמה יש לבצע בהידברות ובמשא ומתן.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות18 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

15.
ביג דיל הגרויסא מציאה
נו תסגרו כבר ,תחשיכו מי בכלל רואה אתכם? אולי איזה צמד זקנים מבית אבות שבמילא לא רואים בעיניים כלום ,רואים מסך חשוך במילא זה לא ישנה להם ולא לאף אחד אחר אתם לא טלוויזיה ולא נעליים אתם בית גידול לג'ובים של פוליטרוקים למיניהם כל מי שחפצים לסלקו מהדרך שולחים אותו לקבל ג'וב אצלכם שיהיה לו שכר של בוכטות בלי לעשות כלום ,בית של ג'ובניקים שמוצצים את לשד האגרה שלנו על גבינו החלש ממילא .,תחשיכו ,תסגרו ,מי אתם בכלל ומי רואה אתבם .שלושים שנה כל כתב מתחיל בא ועושה לביתו משדר כלום ולוקח משכורות של מנכ"ל בחברה תעשייתית ,מספיק נמאסתם .עשקתם מספיק לכו לחפש לכם עבודה אמיתית ,תתמודדו כמו כולם.
דידי , חולון  |  26.05.14
לכל התגובות