אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חניון אלקטרה ברחוב הרכבת בת"א נמכר ב־30 מיליון שקל צילום: יסקי מור וסיוון

חניון אלקטרה ברחוב הרכבת בת"א נמכר ב־30 מיליון שקל

אבי שחר רכש את את מלא הזכויות של אלקטרה נדל"ן ושותפותיה בחניון התת־קרקעי במגדל המשרדים ברחוב הרכבת בתל אביב הכולל כ־350 מקומות חניה בשישה מפלסים

27.05.2014, 08:45 | דותן לוי
אלקטרה נדל"ן ושותפותיה בפרויקט אלקטרה סיטי מכרו לאיש העסקים אבי שחר את מלוא זכויותיהן בחניון התת־קרקעי במגדל המשרדים ברחוב הרכבת בתל אביב בתמורה ל־30 מיליון שקל. החניון כולל כ־350 מקומות חניה בשישה מפלסים, ויופעל בידי סנטרל פארק המפעילה כמה חניונים בתל אביב וברמת גן.

הדמיה של מגדל אלקטרה שיוקם במגרש, צילום: יסקי מור וסיוון הדמיה של מגדל אלקטרה שיוקם במגרש | צילום: יסקי מור וסיוון הדמיה של מגדל אלקטרה שיוקם במגרש, צילום: יסקי מור וסיוון

פרויקט אלקטרה סיטי ממוקם בסמוך למחלף לה גווארדיה של נתיבי איילון ולתחנת ההגנה של רכבת ישראל. המגדל שבו מצוי החניון כולל 22 קומות משרדים וקומת קרקע מסחרית בשטח כולל של כ־20 אלף מ"ר ברוטו, ועתיד להיות מאוכלס במהלך המחצית השנייה של 2014. עד כה נמכרו כ־80% משטחי המשרדים במגדל.

אבי שחר מחזיק במספר חניונים בתל אביב ומחזיק כיום במניות בחברה. הוא יוצג בעסקה ע"י עו"ד רן שחר. את אלקטרה נדל"ן ושותפותיה ייצגו בעסקה עורכי הדין זיו לב, שרונה חיים פור־אברמוביץ ותמר כנפי ממשרד זיו לב ושות'. 

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות