אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
שפירא על הפרטת הנמלים: "יש גופים שהמדינה לא יכולה להעביר לידיים פרטיות" צילום: עמית שאבי

שפירא על הפרטת הנמלים: "יש גופים שהמדינה לא יכולה להעביר לידיים פרטיות"

מבקר המדינה שיבח את עבודת המשטרה בנמל אשדוד והצהיר על עמדתו בנושא הפרטת הנמלים: "אני ממליץ לקרוא את ההחלטה של השופטת ביניש בנושא הפרטת בתי הסוהר שבעקבותיה בוטלה ההפרטה"

28.05.2014, 11:52 | ליאור גוטמן
"אני משבח את אגף החקירות במשטרה בנושא נמל אשדוד. אנחנו הוצאנו בנושא הנמל דו"חות ביקורת בעבר וישנם עוד דו"חות ביקורת שהגשנו על גופים אחרים על פי סעיף 14-ג' שאני לא יכול לדבר עליהם" , כך אמר הבוקר (ד') מבקר המדינה השופט בדימוס יוסף שפירא. הדברים נאמרו בפתח כנס הקיץ של לשכת המבקרים.

קראו עוד בכלכליסט

להפתעת הנוכחים, שפירא התייחס לתוכניות המדינה לפתוח את ענף הנמלים לתחרות באמצעות בנייה של שני נמלים חדשים, אחד באשדוד השני בחיפה. "בנושא הפרטת הנמלים יש גופים שהמדינה לא יכולה להעביר לידים פרטיות ואני ממליץ לקרוא את ההחלטה של השופטת ביניש בנושא הפרטת בתי הסוהר, שבעקבות ההחלטה לא הופרט", רמז שפירא.

יוסף שפירא, מבקר המדינה. לא בעד הפרטה בגופים מסויימים, צילום: עמית שאבי יוסף שפירא, מבקר המדינה. לא בעד הפרטה בגופים מסויימים | צילום: עמית שאבי יוסף שפירא, מבקר המדינה. לא בעד הפרטה בגופים מסויימים, צילום: עמית שאבי

מחר (ה') תוכנן להקיים בכנס לשכת המבקרים מושב בנושא זכות הציבור לדעת מול חזקת החפות. במושב תוכננו לשבת ניצב בדימוס יואב סגלוביץ ומר אלון חסן, שנעצר אתמול בבוקר על ידי המשטרה בסדרת חשדות שכוללות שוחד, הלבנת הון וסחיטה באיומים. מעצרו של חסן הוארך ב7 ימים.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות17 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

14.
עוד מבין גדול בענינים לא לו
כשנוח להם הם נוטלים דוגמא מהדמוקרטיה הכי גדולה בעולם ארה"ב. שלא נוח אז הם בורחים מהדוגמאות. בארה"ב הנמלים מופרטים ולא קרה כלום הכל לטובה. בארה"ב בתי הסוהר מופרטים והכל לטובת האסירים.. הדברים דומים גם בחלק ממדינות אירופה. הפרטה של נמלים תביא להתייעלות ולשיפור ולרווחים. הבעייה אינה ההפרטה כמו הדגש על בחירת הבעלים. דיי, הגיע הזמן שנחדל מהגלותיות הללו ונצא מתחושת השטייטל. שמבקר המדינה יטפל בדברים יותר חשובים ויש כאלו. שלא יחפש כמו נמשטרה את מה שמצטלם טוב יותר.
רמץ , דרום  |  28.05.14
לכל התגובות